Implanty Warszawa

 
Klinika Stomatologiczna ANIDENT - Implanty Warszawa
                          

LECZENIE KANAŁOWE                 

Warszawa, ul. Belgradzka 12
tel. 507 300 900, tel. 22 43 66 123

    

     

O NAS

 USŁUGI

NASI LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA O NAS

PORADY

JAK DOJECHAĆ

KONTAKT
 
strona główna > usługi > leczenie kanałowe > pytania > co to jest endodoncja

LECZENIE KANAŁOWE

LECZENIE KANAŁOWE | WSKAZANIA | PRZEBIEG
 LECZENIE KANAŁOWE POD MIKROSKOPEM
TECHNOLOGIE | PYTANIA

Co to jest endodoncja?

Endodoncja - endodonta Warszawa.Endodoncja to dział stomatologii zajmujący się szeroko pojętymi chorobami miazgi zęba i tkanek okołowierzchołkowych. Endodoncja, jak wskazuje sam termin, zajmuje się wnętrzem zęba. W praktyce endodoncja to przede wszystkim leczenie kanałowe, inaczej leczenie endodontyczne lub leczenie przewodowe.

Ze względu na powszechność chorób miazgi leczenie kanałowe stanowi podstawową umiejętność stomatologa ogólnego, natomiast leczeniem trudnych lub powikłanych zębów zajmuje się lekarz endodonta. Ten ostatni najczęściej pracuje w powiększeniu mikroskopu endodontycznego.

Lekarze stomatolodzy w Klinice Stomatologicznej ANIDENT przeprowadzają leczenie kanałowe każdego rodzaju. Leczymy zarówno proste, niepowikłane przypadki, ale z powodzeniem zajmujemy się również zaawansowanymi i trudnymi przypadkami, które odsyłają do nas inni stomatolodzy. Klinika Stomatologiczna ANIDENT dysponuje pełnym i nowoczesnym zapleczem technologicznym niezbędnym do zaawansowanego leczenia kanałowego. Posiadamy mikroskop stomatologiczny, endometry, cyfrowy rentgen zębów, skalery endodontycze, mikrosilnik endodontyczny i system do wypełniania kanałów. Więcej o tym piszemy na stronie technologie w endodoncji.Zobacz również:
do góry  NZOZ
PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA

Warszawa
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 43 66 123
22 43 66 122
 


Przychodnia
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2016 ANIDENT Warszawa Ursynów