implanty Warszawa

 
implanty Warszawa, implanty
                          

IMPLANTY                 

Warszawa, ul. Belgradzka 12
tel. 507 300 900, tel. 22 43 66 123

    

     

O NAS

 USŁUGI

NASI LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA O NAS

PORADY

JAK DOJECHAĆ

KONTAKT

strona główna > usługi > implanty > słownik > korony pełnoceramiczne cyrkonowe LAVA

IMPLANTY

IMPLANTY | SYSTEMY | CENY | PYTANIA
SŁOWNIK | KROK PO KROKU | IMPLANTY W ANIDENT

CYRKONOWE KORONY PEŁNOCERAMICZNE LAVA

LAVA to amerykański system cyrkonowych koron pełnoceramicznych, które z powodzeniem można mocować na implantach, zarówno jako pojedyncze korony jak i mosty odbudowujące kilka zębów na dwóch implantach.

O przewadze cyrkonowych koron pełnoceramicznych LAVA nad standardowymi koronami porcelanowymi przesądzają kilka aspektów.

DOSKONAŁA ESTETYKA

Pierwszy, najważniejszy z punktu widzenia pacjenta, to doskonała estetyka. Cyrkonowa podbudowa korony LAVA zachowuje przezierność naturalnego zęba, dlatego finalny efekt estetyczny odbudowy na implantach nie odbiega od naturalnego, żywego zęba. Inaczej mówiąc, korona LAVA jest nie do odróżnienia od zęba własnego pacjenta. Perfekcyjny efekt kosmetyczny jest uzyskiwany dzięki indywidualnemu doborowi koloru przez technika protetycznego, który licuje koronę. Z tego względu cyrkonowe korony LAVA są szczególnie polecane przy odbudowie zębów przednich na implantach, ale nie tylko. Korony LAVA doskonale sprawdzają się bowiem również w odcinkach bocznych, w tym również jako pełnoceramiczne mosty na implantach, gdyż ich wytrzymałość pięciokrotnie przewyższa siły działające na zęby.

PRECYZJA

Korony LAVA są wykonywane w technologii CAD/CAM (komputerowe wspomaganie projektowania i wykonywania). Eliminacja czynnika ludzkiego przy wykonywaniu najbardziej newralgicznego elementu korony protetycznej, czyli jej podbudowy, pozwala na osiągnięcie bardzo dużej, sięgającej skali mikronowej, dokładności. Ma to kluczowy wpływ na szczelność i trwałość korony, stąd jej kolejny niewątpliwy atut, o którym poniżej.

15 LAT GWARANCJI

Klinika Stomatologiczna ANIDENT jest autoryzowanym centrum systemu koron pełnoceramicznych LAVA, dlatego wszystkie wykonane przez nas korony cyrkonowe LAVA posiadają 15 lat gwarancji potwierdzonej pisemnym certyfikatem. Każda podbudowa cyrkonowa LAVA posiada indywidualny numer, za pomocą którego można zweryfikować oryginalność koron LAVA na oficjalnej stronie systemu.

Certyfikat systemu koron i mostów pełnoceramicznych LAVA dla Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.
Kliknij aby powiększyć.

Więcej o koronach pełnoceramicznych LAVA.

Zobacz również:

do góry  NZOZ
PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA

Warszawa
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 43 66 123
22 43 66 122
 


Przychodnia
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2016 ANIDENT Warszawa Ursynów