IMPLANTY                 

Warszawa, ul. Belgradzka 12
tel. 507 300 900, tel. 22 43 66 123

    

     

O NAS

 USŁUGI

NASI LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA O NAS

PORADY

JAK DOJECHAĆ

KONTAKT
 
strona główna > usługi > implanty > ceny > brak 4 zębów

IMPLANTY

IMPLANTY | SYSTEMY | CENY | PYTANIA
SŁOWNIK | KROK PO KROKU | IMPLANTY W ANIDENT

SYTUACJA WYJŚCIOWA
BRAK CZTERECH ZĘBÓW

 
Ilość wszczepianych implantów można zredukować poprzez zastosowanie mostów protetycznych na implantach. Alternatywą dla koron porcelanowych są bardzo estetyczne  korony pełnoceramiczne LAVA, szczególnie polecane przy odbudowie odcinka przedniego, ale również doskonałe dla zębów bocznych, gdyż wytrzymałością nie ustępują standardowym koronom porcelanowym na podbudowie metalowej.
Brak czterech zębów.

ROZWIĄZANIE
DWA IMPLANTY + MOST SKŁADAJĄCY SIĘ Z CZTERECH KORON PEŁNOCERAMICZNYCH LAVA

Poniższy przykład przedstawia rozwiązanie w postaci czteropunktowego (cztery korony pełnoceramiczne) mostu opartego na dwóch implantach pełniących funkcje filarów protetycznych. W porównianiu do rozwiązania klasycznego (cztery implanty + cztery pojedyncze korony) rozwiązanie to jest znacznie tańsze z uwagi na wyeliminowanie kosztów dwóch implantów oraz niższą cenę korony w przęśle mostu.  Korony pełnoceramiczne LAVA zapewniają takiemu rozwiązaniu doskonałą estetykę. Przykład tego typu uzupełnienia przedstawia poniższy rysunek. Wprowadzono skrajnie dwa implanty, na których oparto dwie korony filarowe, a dwie korony środkowe są dowieszone w postaci tak zwanego przęsła mostu.
Czteropunktowy most pełnoceramiczny na dwóch implantach.
Możliwa jest także inna konfiguracja implantów filarowych, gdy jeden z nich nie jest położony skrajnie, tak jak przedstawiają to dwa rysunki poniżej. Takie rozwiązanie stosuje się przy braku możliwości wprowadzenia implantu w określonym miejscu, w tym wypadku skrajnie. Może to pozwolić uniknąć dodatkowych kosztów związanych z zabiegami rekonstrukcyjnymi, takimi jak sterowana regeneracja kości lub podniesienie dna zatoki szczękowej poprzez wprowadzenie implantu w bardziej do tego odpowiednie miejsce.

Cena każdego mostu jest taka sama, niezależnie od jego konfiguracji.

Most pełnoceramiczny na dwóch implantach z dowieszoną koroną do tyłu.
Most pełnoceramiczny na dwóch implantach z dowieszoną koroną do przodu.
Zastosowanie mostu protetycznego na implantach pozwala na ograniczenie kosztów leczenia ze względu na wyeliminowanie dwóch implantów oraz dwóch dodatkowych łączników protetycznych.

Korony pełnoceramiczne LAVA to opcja ponadstandardowa, braki zarówno w odcinku przednim jak i bocznym z powodzeniem oraz zadowalającym efektem estetycznym można odtworzyć przy pomocy standardowego mostu porcelanowego.


KOSZTY
W SYSTEMIE IMPLANTÓW ZIMMER

Całkowita cena rozwiązania dwa implanty + most składający się z czterech koron pełnoceramicznych LAVA w systemie implantologicznym Zimmer to 13900 PLN, na co składa się:

wszczepienie dwóch implantów
    Zimmer


4000
odsłonięcie dwóch implantów
    Zimmer


300dwie korony pełnoceramiczne LAVA
   bezpośrednio na implantach
    Zimmer

6000dwie korony pełnoceramiczne LAVA
    w przęśle mostu - implanty

    Zimmer


3600

KOSZTY
W SYSTEMIE IMPLANTÓW 3i

Całkowita cena rozwiązania dwa implanty + most składający się z czterech koron pełnoceramicznych LAVA w systemie implantologicznym 3i to 16000 PLN, na co składa się:

 wszczepienie dwóch implantów 3i

5000odsłonięcie dwóch implantów 3i

400dwie korony pełnoceramiczne LAVA
   bezpośrednio na implantach 3i


7000dwie korony pełnoceramiczne LAVA
    w przęśle mostu - implanty 3i


3600

Powyższe ceny są cenami całkowitymi i obejmują wszystkie niezbędne wizyty, znieczulenia, łączniki implantologiczne oraz elementy pośrednie.


Zobacz również:


NZOZ
PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA

Warszawa
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 43 66 123
22 43 66 122
 


Przychodnia
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2016 ANIDENT Warszawa Ursynów