PANTOMOGRAM                 

Warszawa, ul. Belgradzka 12
tel. 507 300 900, tel. 22 43 66 123

    

     

O NAS

 USŁUGI

NASI LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA O NAS

PORADY

JAK DOJECHAĆ

KONTAKT
 

PANTOMOGRAM

PANTOMOGRAM | SPRZĘT | PYTANIA

Przychodnia Stomatologiczna ANIDENT dysponuje nowoczesnym cyfrowym aparatem do zdjęć pantomograficznych firmy KODAK Dental Systems, amerykańskiej firmy będącej liderem w stomatologicznej diagnostyce obrazowej.


Pantomogramy są wykonywane w technologii cyfrowej, bez użycia kliszy rentgenowskiej, dzięki czemu dawka promieni rentgenowskich przyjętych przez pacjenta jest kilkunastokrotnie mniejsza niż w przypadku klasycznych aparatów pantomograficznych obrazujących na kliszy (więcej informacji o dawkach promieniowania).

Technologia cyfrowa to także oszczędność czasu, gdyż zdjęcie od razu po wykonaniu jest dostępne na ekranie komputera, a dzięki sieci komputerowej - na monitorze przy fotelu w każdym z czterech gabinetów Przychodni Stomatologicznej ANIDENT. Lekarz stomatolog ma dostęp do profesjonalnych narzędzi do edycji pantomogramu, co znacząco ułatwia i usprawnia wykorzystanie zdjęcia w diagnostyce.


Dla pacjentów leczących się w innej klinice lub gabinecie stomatologicznym, Przychodnia ANIDENT umożliwia wykonanie pantomogramu i zarejestrowanie go na płycie CD (w cenie wykonania zdjęcia) wraz z profesjonalną przeglądarką umożliwiającą lekarzowi korzystającemu ze zdjęcia jego profesjonalną edycję. Na życzenie możliwa jest także wysyłka pantomogramu na e-mail pacjenta lub stomatologa.

KODAK Dental Systems

Zobacz również:
do góry  NZOZ
PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA

Warszawa
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 43 66 123
22 43 66 122
 


Przychodnia
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2016 ANIDENT Warszawa Ursynów