ANIDENT Stomatolog Warszawa Ursynów
                          

KLINIKA STOMATOLOGICZNA  

ANIDENT Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12

tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

    


UMÓW WIZYTĘ - TEL. 507 300 900

     

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

BLOG

DOJAZD

KONTAKT

  
strona główna > o nas > nasze atuty

O NAS

KLINIKA | BEZPIECZEŃSTWO | TECHNOLOGIE | NASZE ATUTY

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KLINIKĘ STOMATOLOGICZNĄ ANIDENT?

 • Oferujemy usługi stomatologiczne najwyższej jakości w pełnym zakresie i według najlepszych światowych standardów.
 • Nasz zespół to kilkunastu doświadczonych lekarzy stomatologów różnych specjalności, który pozwala na pełne, wielospecjalistyczne leczenie stomatologiczne w jednej placówce.
 • mamy cztery nowocześnie i kompleksowo wyposażone, przestronne i klimatyzowane gabinety stomatologiczne. Każdy gabinet stomatologiczny to niezależne pomieszczenie, zapewniające naszym Pacjentom prywatność i wysoki komfort podczas wykonywania zabiegów stomatologicznych.
 • dysponujemy własnym zapleczem diagnostycznym w postaci tomografii komputerowej 3D CBCT (stożkowa tomografia komputerowa), cyfrowego aparatu do zdjęć pantomograficznych oraz cefalometrycznych (ortodoncja), a także cyfrowego systemu zębowych (punktowych) zdjęć RTG.
 • Mamy przejrzysty i konkurencyjny cennik usług stomatologicznych, w całości opublikowany na naszej stronie internetowej. Pełny i szczegółowy cennik usług stomatologicznych ułatwia porównanie naszej oferty z cennikami konkurencyjnych gabinetów stomatologicznych w Warszawie.
 • Oferujemy specjalistyczne konsultacje stomatologiczne, takie jak implantologiczna, chirurgiczna, protetyczna, ortodontyczna, związana z leczeniem kanałowym pod mikroskopem. Wszystkie konsultacje są płatne według cennika.
 • Jesteśmy autoryzowaną kliniką implantów hybrydowych systemu iRES.
 • Jesteśmy autoryzowaną kliniką implantów stomatologicznych 3i BIOMET. Posiadamy wyróżnienie Znakiem Jakości 3i BIOMET oraz nagrodę Platinum Program Elite Award 2011 dla kluczowego partnera w implantologii.
 • Jesteśmy autoryzowaną kliniką implantów stomatologicznych Zimmer Dental.
 • Pracujemy tylko na renomowanych, markowych materiałach stomatologicznych, pochodzących z oficjalnych polskich źródeł dystrybucyjnych. Nie korzystamy z preparatów generycznych, zamienników elementów implantologicznych i tym podobnych - stosujemy tylko oryginalne materiały i elementy najwyższej jakości i z pewnych źródeł. Jesteśmy kluczowym partnerem oficjalnych i wyłącznych dystrybutorów międzynarodowych koncernów stomatologicznych w Polsce m. in firmy Dental Depot (wyłączny dystrybutor implantów 3i BIOMET w Europie Środkowej) oraz Kol-Dental (wyłączny dystrybutor implantów Zimmer Dental w Polsce, jedna z największych firm zaopatrujących gabinety stomatologiczne w Polsce). Wykonujemy oryginalne korony cyrkonowe LAVA, a pacjent otrzymuje certyfikat oryginalności korony z hologramem i unikalnym numerem, za pomocą którego można potwierdzić oryginalność podbudowy cyrkonowej na oficjalnej stronie systemu LAVA.
 • Laboratorium protetyczne jest położone w bezpośrednim sąsiedztwie kliniki (oddalone około 300 metrów), co pozwala na profesjonalny i komfortowy dobór koloru przyszłych pełnoceramicznych koron protetycznych bezpośrednio przez technika napalającego porcelanę. Laboratorium protetyczne dysponuje własnym skanerem CAD/CAM systemu koron pełnoceramicznych LAVA.
 • Klinika Stomatologiczna ANIDENT znajduje się w dogodnym położeniu - Warszawa Ursynów. Łatwo do nas dojechać zarówno metrem - znajdujemy się 350 metrów od stacji metra Natolin - jak i samochodem (istnieje możliwość bezpłatnego zaparkowania samochodu w bezpośrednim sąsiedztwie kliniki).
 • Pracujemy w dogodnych godzinach: w dni powszednie od 8:00 do 21:00, natomiast w każdą sobotę od 8:00 do 14:00.
 • Dysponujemy przestronną, komfortową i klimatyzowaną poczekalnią dla Pacjentów i osób im towarzyszących.
 • Naszym obecnym i przyszłym Pacjentom umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej porady stomatologicznej przez internet lub przygotowania wstępnego planu leczenia z wyceną. Wystarczy skontaktować się z nami poprzez e-mail lub za pomocą formularza. Na każde pytanie odpowiada lekarz dentysta.
Zobacz również:

  do góry  
ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2023 ANIDENT Dentysta Warszawa Ursynów