ANIDENT Stomatolog Warszawa Ursynów
                          

LICÓWKI WARSZAWA                 

ANIDENT Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12

tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

    


UMÓW WIZYTĘ - TEL. 507 300 900

     

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

BLOG

DOJAZD

KONTAKT  
strona główna > usługi > protetyka > licówki > pytania > czy licówki bez szlifowania są bezpieczne dla szkliwa i zębów

LICÓWKI

LICÓWKI | PYTANIA | CENY | WIZUALIZACJA
LICÓWKI BEZ SZLIFOWANIA
LICÓWKI PRZED i PO I DLACZEGO ANIDENT?
OPINIE PACJENTÓW

CZY LICÓWKI BEZ SZLIFOWANIA SĄ BEZPIECZNE DLA SZKLIWA I ZĘBÓW?

Tak, licówki bez szlifowania są bezpieczne dla szkliwa i zębów. To całkowicie bezinwazyjna i odwracalna metoda leczenia, co, oprócz doskonałej estetyki, jest bez wątpienia jej największą zaletą.

Porcelanowe licówki bez szlifowania to rozwiązanie dla wszystkich, których dotąd zniechęcała perspektywa nieodwracalnej ingerencji wiertła w zdrowe zęby. Dzisiaj nie ma już takiego dylematu - właśnie dzięki porcelanowym licówkom bez szlifowania zębów, które są całkowicie bezpieczne dla zębów.

Chociaż jest mało prawdopodobne, że ktoś kiedykolwiek tego zapragnie, ale jeśli tak, to będziemy mogli zdjąć licówki bez szlifowania bez śladu i jakiegokolwiek uszczerbku dla zębów! Po prostu przywrócimy stan wyjściowy - wygląd zębów przed założeniem licówek bez szlifowania, ale i ewentualne nieprawidłowości zębowe i zgryzowe, jeśli były one leczone za pomocą licówek.

LICÓWKI BEZ PIŁOWANIA ZĘBÓW

Tylko w sytuacji, gdy charakter modyfikacji zęba wymaga użycia wierła (skrócenie, zwężenie lub zmniejszenie zęba) wykonujemy klasyczne licówki porcelanowe. Natomiast zdecydowana większość licówek porcelanowych, które wykonujemy w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie, to odwracalne i bezpieczne licówki bez piłowania zębów. Wykonujemy je wszędzie tam, gdzie jest to możliwe z klinicznego punktu widzenia. Nasze atuty to kilkanaście lat doświadczenia i ten sam, stały, a przez to doświadczony zespół lekarzy stomatologów i techników dentystycznych.

licówki bez szlifowania są bezinwazyjne dla zębów
Pełnoceramiczne licówki bez piłowania zębów wykonane w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie.

ANIDENT Klinika Stomatologiczna Warszawa UrsynówJeśli szukają Państwo licówek bezpiecznych dla zębów i zastanawiają się, czy można wykonać u Państwa porcelanowe licówki bez piłowania zębów, zapraszamy na konsultację do naszych lekarzy stomatologów wykonujących licówki w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie. Konsultację można umówić telefoniczne lub mailowo.Zobacz również:
do góry  ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2023 ANIDENT Licówki Warszawa Ursynów