implanty Warszawa

 
ANIDENT Stomatolog Warszawa Ursynów
                          

IMPLANTY WARSZAWA             

ANIDENT Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12

tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

    


UMÓW WIZYTĘ - TEL. 507 300 900

     

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

BLOG

DOJAZD

KONTAKT

strona główna > usługi > implanty > słownik > implanty 3i BIOMET

IMPLANTY

IMPLANTY | SYSTEMY | CENY | PYTANIA
SŁOWNIK | KROK PO KROKU | IMPLANTY W ANIDENT

IMPLANTY 3i BIOMET

Aktualnie na świecie jest co najmniej kilkaset różnorodnych systemów implantologicznych. Wiele z nich różni tylko nazwa, podczas gdy ich implanty są identyczne, ponieważ pochodzą z tych samych fabryk. Nieustannie powstają nowe systemy, a inne niestety znikają, co z kolei rodzi poważne trudności w egzekwowaniu choćby praw gwarancyjnych.

Implanty 3iNa tym tle wyróżnia się system implantologiczny 3i należący do amerykańskiego potentata w branży medycznej, firmy BIOMET. System implantów stomatologicznych 3i istnieje od ponad 20 lat i stoi za nim potężny koncern ogólnomedyczny.

Implanty 3i wyróżnia innowacyjność, a przy tym należą one do najlepiej zbadanych i udokumentowanych klinicznie implantów. Znalazło to przełożenie na liczbę wszczepionych implantów 3i, która liczona jest już w milionach sztuk, a sam system ma zasięg globalny.

System 3i BIOMET należy do ścisłej czołówki najlepszych systemów implantologicznych, zarówno ze względu na zasięg i liczbę wszczepów jak i wdrażane innowacje. Do tych ostatnich można zaliczyć między innymi linie implantów OsseoTite i NanoTite, których innowacyjna powierzchnia ułatwia gojenie i zwiększa ostateczną powierzchnię kontaktu implantu z tkanką kostną, co ma wpływ na skuteczność leczenia implantologicznego.
Implanty system 3i BIOMET
BIOMET 3i ma swoją główną siedzibę w Palm Beach Gardens na Florydzie. W Polsce dystrybutorem implantów 3i jest firma Dental-Depot z Wrocławia - oficjalny i wyłączny dystrybutor implantów 3i w Polsce i w Europie Środkowej. Wszystkie wszczepiane przez nas implanty 3i oraz elementy protetyczne do nich pochodzą z tego źródła.

Implanty 3i BIOMET - amerykańska siedziba systemu implantologicznego.
Główna siedziba koncernu 3i BIOMET
Palm Beach Garden, Floryda, USA


Klinika Stomatologiczna ANIDENT posiada autoryzację systemu implantów 3i BIOMET, co dla naszych Pacjentów oznacza potwierdzenie kwalifikacji personelu, pochodzenia i jakości implantów oraz międzynarodową gwarancję 3i BIOMET we wszystkich autoryzowanych klinikach 3i BIOMET na świecie. Ponadto w 2007 roku firma 3i BIOMET przyznała naszej klinice Certyfikat Znak Jakości BIOMET 3i.

Certyfikat implanty 3i.
Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.

Zobacz również:

do góry  ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2021 ANIDENT Implanty Warszawa Ursynów