implanty Warszawa

 
ANIDENT Stomatolog Warszawa Ursynów
                          

IMPLANTY WARSZAWA             

ANIDENT Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12

tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

    


UMÓW WIZYTĘ - TEL. 507 300 900

     

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

BLOG

DOJAZD

KONTAKT

IMPLANTY

IMPLANTY | SYSTEMY | CENY | PYTANIA
SŁOWNIK | KROK PO KROKU | IMPLANTY W ANIDENT

CERAMIKA

Efekt estetyczny to jeden z podstawowych celów leczenia implantologicznego, dlatego korony protetyczne mocowane na implantach muszą spełniać najbardziej rygorystyczne wymagania stomatologii estetycznej.

Efekt ten uzyskujemy korzystając z najwyższej jakości ceramiki stomatologicznej, pozwalającej na odtworzenie niuansów kolorystycznych naturalnej korony zęba pacjenta.

Dobór koloru to kluczowy etap wykonywania korony na implancie. Oprócz idealnie dopasowanego koloru do pozostałych zębów pacjenta jesteśmy w stanie odtworzyć cechy indywidualne koron zębów pacjenta.
Właściwy dobór koloru korony i jej ceramiki.
Wykonana wcześniej podbudowa korony - metalowa lub cyrkonowa - jest licowana ceramiką o dobranym wcześniej kolorze. Kolory ceramiki często się miesza, tak aby uzyskać barwę idealnie odpowiadającą zębom własnym pacjenta. Z tego względu tak istotne jest doświadczenie i zmysł estetyki technika napalającego porcelanę. Z tego również względu proces licowania koron wciąż jest wykonywany ręcznie, bo żaden komputer lub automat nie jest w stanie wykonać tego lepiej niż doświadczony technik z wyczuciem estetyki.

W zwykłej koronie porcelanowej ceramikę napala się na wcześniej odlaną podbudowę metalową, natomiast w koronie pełnoceramicznej LAVA ceramika jest napalana na wykonaną w technologii CAD/CAM podbudowę z tlenku cyrkonu. Zaletą tego ostatniego jest przezierność charakterystyczna dla naturalnego zęba przy porównywalnej z metalem wytrzymałości mechanicznej. Dlatego korony cyrkonowe LAVA zawsze będą wyglądały lepiej niż korony na podbudowie metalowej nawet mimo dobrania identycznego koloru i użycia tej samej, wysokiej jakości ceramiki.


Zobacz również:

do góry  ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2021 ANIDENT Implanty Warszawa Ursynów