ANIDENT Stomatolog Warszawa Ursynów
                          

KLINIKA STOMATOLOGICZNA  

ANIDENT Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12

tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

    


UMÓW WIZYTĘ - TEL. 507 300 900

DENTYSTA URSYNÓW - ANIDENT

Informujemy, że Klinika Stomatologiczna ANIDENT jest OTWARTA, a nasi lekarze stomatolodzy przyjmują Pacjentów. Klinika pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00 i w soboty w godzinach 8:00-14:00.

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny:
tel. 507 300 900 lub 22 436 61 23.

Klinika Stomatologiczna ANIDENT nie pobiera żadnych dopłat w związku z COVID-19.

Więcej informacji na temat pracy kliniki podczas epidemii COVID-19

strona do wydruku              strona główna > dojazd

DOJAZD


     

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

BLOG

DOJAZD

KONTAKT

  
Widok Kliniki Stomatologicznej ANIDENT
od ulicy Belgradzkiej.

Kliknij na zdjęcie aby uzyskać powiększenie.
 


WSKAZÓWKI DOJAZDU
  • autobusem linii
    przystanek "METRO NATOLIN" - szczegóły
Informacje dotyczące dojazdu są aktualne na dzień 15 stycznia 2020 i mogą ulec zmianie, w szczególności jeśli chodzi o komunikację miejską, w związku z trwającą na Ursynowie budową tunelu Południowej Obwodnicy Warszawy.

DOJAZD METREM

Jadąc metrem należy wysiąść na stacji NATOLIN. Z peronu wyjść w kierunku ul. Belgradzkiej (w kierunku Kabaty). Za bramkami skręcić w lewo, następnie w prawo na schody do ulicy Belgradzkiej - naprzeciwko po drugiej stronie ulicy będzie widoczna Galeria Ursynów. Po wyjściu z podziemi należy iść w lewo wzdłuż  ulicy Belgradzkiej do skrzyżowania z ulicą Lanciego (następne światła). Tuż za skrzyżowaniem jest nasz adres (Belgradzka 12,  dziesięciopiętrowy blok mieszkalny z widocznymi bankami Millenium oraz ING). Wejście do Przychodni znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a sklepem spożywczym, na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.

DOJAZD AUTOBUSEM

Autobusy zatrzymują się w najbliższym sąsiedztwie budynku Belgradzka 12, dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego - należy wysiąść na przystanku "LANCIEGO". Wejście do Kliniki Stomatologicznej ANIDENT znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a sklepem spożywczym.

Autobus
zatrzymuje się przy stacji metra Natolin - należy wysiąść na przystanku "METRO NATOLIN" i udać się w kierunku adresu Belgradzka 12 (wysoki blok mieszkalny z widocznymi bankami Millenium i ING). Blok znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Belgradzkej z ulicą Lanciego (skrzyżowanie ze światłami). Wejście do Kliniki Stomatologicznej ANIDENT znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a sklepem spożywczym, na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.

Na stronie ZTM znajdziesz aktualne rozkłady jazdy.

do góry  


DOJAZD SAMOCHODEM

Jadąc samochodem od centrum aleją Komisji Edukacji Narodowej należy skręcić w lewo na skrzyżowaniu z ulicą Belgradzką (tuż przed Galerią Ursynów).  Należy jechać wzdłuż ulicy Belgradzkiej do skrzyżowania z ulicą Lanciego (do następnych świateł). Tuż za skrzyżowaniem po lewej stronie znajduje się budynek Belgradzka 12 (wysoki dziesięciopiętrowy blok - widoczne banki Millenium oraz ING). Wejście do Kliniki Stomatologicznej ANIDENT znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a sklepem spożywczym, na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.

Jadąc samochodem od centrum ulicą Rosoła należy skręcić w prawo w ulicę Belgradzką tuż przed widocznym po prawej stronie budynkiem  mającym na dachu neony BIEDRONKA i ARCHE.  Jadąc wzdłuż ulicy Belgradzkiej należy  obserwować prawą stronę. Budynek Belgradzka 12 znajduje się tuż przed następnymi światłami (skrzyżowanie ulicy Belgradzkiej i Lanciego). Wejście do Kliniki Stomatologicznej ANIDENT znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a sklepem spożywczym, na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.
do góry   


strona do wydruku

ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2021 ANIDENT Dentysta Warszawa Ursynów