Przychodnia Stomatologiczna ANIDENT
ul. Belgradzka 12, Warszawa Ursynów, metro Natolin
        tel. 22 43 66 123, 507 300 900, www.anident.pl

                JAK DO NAS DOJECHAĆ
 

 
DOJAZD METREM

Jadąc metrem należy wysiąść na stacji NATOLIN. Z peronu wyjść w kierunku ul. Belgradzkiej (w kierunku Kabaty). Za bramkami skręcić w lewo, następnie w prawo na schody do ulicy Belgradzkiej - naprzeciwko po drugiej stronie ulicy będzie widoczna Galeria Ursynów. Po wyjściu z podziemi należy iść w lewo wzdłuż  ulicy Belgradzkiej do skrzyżowania z ulicą Lanciego (następne światła). Tuż za skrzyżowaniem jest nasz adres (Belgradzka 12,  dziesięciopiętrowy blok mieszkalny z widocznymi bankami Millenium oraz ING). Wejście do Przychodni znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a sklepem spożywczym, na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.

 
DOJAZD AUTOBUSEM
Autobusyzatrzymują się w najbliższym sąsiedztwie budynku Belgradzka 12, dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego - należy wysiąść na przystanku "LANCIEGO". Wejście do Kliniki Stomatologicznej ANIDENT znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a sklepem spożywczym.

Autobus zatrzymuje się przy stacji metra Natolin - należy wysiąść na przystanku "METRO NATOLIN" i udać się w kierunku adresu Belgradzka 12 (wysoki blok mieszkalny z widocznymi bankami Millenium i ING). Blok znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Belgradzkiej z ulicą Lanciego (skrzyżowanie ze światłami). Wejście do Kliniki Stomatologicznej ANIDENT znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a sklepem spożywczym, na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.

 
DOJAZD SAMOCHODEM
Jadąc samochodem od centrum aleją Komisji Edukacji Narodowej należy skręcić w lewo na skrzyżowaniu z ulicą Belgradzką (tuż przed Galerią Ursynów).  Należy jechać wzdłuż ulicy Belgradzkiej do skrzyżowania z ulicą Lanciego (do następnych świateł). Tuż za skrzyżowaniem po lewej stronie znajduje się budynek Belgradzka 12 (wysoki dziesięciopiętrowy blok - widoczne banki Millenium oraz ING). Wejście do Kliniki Stomatologicznej ANIDENT znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a sklepem spożywczym, na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.

Jadąc samochodem od centrum ulicą Rosoła należy skręcić w prawo w ulicę Belgradzką tuż przed widocznym po prawej stronie budynkiem  mającym na dachu neony BIEDRONKA i ARCHE.  Jadąc wzdłuż ulicy Belgradzkiej należy  obserwować prawą stronę. Budynek Belgradzka 12 znajduje się tuż przed następnymi światłami (skrzyżowanie ulicy Belgradzkiej i Lanciego). Wejście do Kliniki Stomatologicznej ANIDENT znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a sklepem spożywczym, na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.