Klinika Stomatologiczna ANIDENT
ul. Belgradzka 12, Warszawa Ursynów, metro Natolin
        tel. 22 436 61 23, 507 300 900, www.anident.pl

                JAK DO NAS DOJECHAĆ
 

 
DOJAZD METREM

Jadąc metrem należy wysiąść na stacji NATOLIN. Z peronu wyjść w kierunku ul. Belgradzkiej (w kierunku Kabaty). Za bramkami skręcić w lewo, następnie w prawo na schody do ulicy Belgradzkiej - naprzeciwko po drugiej stronie ulicy będzie widoczna Galeria Ursynów. Po wyjściu z podziemi należy iść w lewo wzdłuż  ulicy Belgradzkiej, minąć budynek z drogerią Super-Pharm i dojść do skrzyżowania z ulicą Lanciego (następne światła). Tuż za skrzyżowaniem jest nasz adres (Belgradzka 12,  dziesięciopiętrowy blok mieszkalny z widocznym bankiem Millenium). Wejście do Kliniki Stomatologicznej ANIDENT znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy sklepem z odzieżą "Marek Bazarek" a sklepem spożywczym "Groch z Kapustą", na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.

 
DOJAZD AUTOBUSEM
Autobusy195 zatrzymują się w najbliższym sąsiedztwie budynku Belgradzka 12, dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego - należy wysiąść na przystanku "LANCIEGO". Wejście do Kliniki Stomatologicznej ANIDENT znajduje się w podwórku osiedla przez furtkę pomiędzy sklepem z odzieżą "Marek Bazarek" a sklepem spożywczym "Groch z Kapustą" na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.

 
DOJAZD SAMOCHODEM
Jadąc samochodem od centrum aleją Komisji Edukacji Narodowej należy skręcić w lewo na skrzyżowaniu z ulicą Belgradzką (tuż przed Galerią Ursynów).  Należy jechać wzdłuż ulicy Belgradzkiej do skrzyżowania z ulicą Lanciego (do następnych świateł). Tuż za skrzyżowaniem po lewej stronie znajduje się budynek Belgradzka 12 (wysoki dziesięciopiętrowy blok - widoczny bank Millenium). Wejście do Kliniki Stomatologicznej ANIDENT znajduje się w podwórku osiedla przez furtkę widoczną pomiędzy sklepem z odzieżą "Marek Bazarek" a sklepem spożywczym "Groch z kapustą", na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.

Jadąc samochodem od centrum ulicą Rosoła należy skręcić w prawo w ulicę Belgradzką tuż przed widocznym po prawej stronie budynkiem  mającym na dachu neony BIEDRONKA i ARCHE.  Jadąc wzdłuż ulicy Belgradzkiej należy  obserwować prawą stronę. Budynek Belgradzka 12 znajduje się tuż przed następnymi światłami (skrzyżowanie ulicy Belgradzkiej i Lanciego). Wejście do Kliniki Stomatologicznej ANIDENT znajduje się w podwórku osiedla przez furtkę widoczną pomiędzy sklepem z odzieżą "Marek Bazarek" a sklepem spożywczym "Groch z kapustą", na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.

Jadąc Południową Obwodnicą Warszawy od zachodu należy zjechać przed tunelem S2 (zjazd na Centrum Onkologii), natomiast jadąc od wschodu należy przed tunelem S2 zjechać na Ursynów (ulicę Rosoła).

Jadąc z Wilanowa należy jechać ul. Branickiego w kierunku Ursynowa i skręcić w lewo w ul. Rosoła, a następnie w prawo w ul. Belgradzką.