ANIDENT Stomatolog Warszawa Ursynów
                          

LICÓWKI WARSZAWA                 

ANIDENT Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12

tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

    


UMÓW WIZYTĘ - TEL. 507 300 900

     

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

BLOG

DOJAZD

KONTAKT  
strona główna > usługi > protetyka > licówki > pytania > ile kosztują licówki porcelanowe

LICÓWKI

LICÓWKI | PYTANIA | CENY | WIZUALIZACJA
LICÓWKI BEZ SZLIFOWANIA
LICÓWKI PRZED i PO I DLACZEGO ANIDENT?
OPINIE PACJENTÓW

ILE KOSZTUJĄ LICÓWKI PORCELANOWE?

Licówki porcelanowe, a w szczególności, porcelanowe licówki bez szlifowania zębów, to zaawansowane technologicznie uzupełnienia, w których proces wytworzenia zaangażowany jest zespół osób. Dlatego licówki porcelanowe nie należą do tanich rozwiązań, szczególnie jeśli planujemy wykonać licówki na kilka lub kilkanaście zębów. Zatem ile kosztują licówki porcelanowe w Warszawie w Klinice Stomatologicznej ANIDENT?

LICÓWKI PORCELANOWE - KOSZT JEDNORAZOWY, ROZWIĄZANIE NA LATA

Koszt jednej licówki (na jeden ząb) porcelanowej ze szlifowaniem zęba to 2200 PLN.

Koszt jednej licówki (na jeden ząb) porcelanowej bez szlifowania zęba to 2200 PLN.

porcelanowe licówki bez szlifowania zębów
Porcelanowe licówki bez szlifowania zębów wykonane w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie.

Kalkulując jednak koszt leczenia z wykorzystaniem licówek warto uwzględnić perspektywę czasową tego rozwiązania. Licówki porcelanowe to bowiem rozwiązanie na wiele lat. Obserwacje i doniesienia fachowe szacują ten czas na 10-15 lat, ale w praktyce często jest to znacznie dłużej, nawet 20 lat i więcej. Warto przy tym podkreślić, że licówki nie generują w tym czasie żadnych dodatkowych kosztów eksploatacyjnych, poza standardowymi kosztami związanymi z utrzymaniem w zdrowiu jamy ustnej, takimi jak przeglądy i kontrole stomatologiczne oraz regularne usuwanie kamienia nazębnego i osadu. Te działania i związane z nimi koszty ponosimy jednak niezależnie od tego, czy mamy na zębach licówki, czy nie.

licówki bez szlifowania zębów
Porcelanowe licówki bez szlifowania zębów wykonane w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie na zęby górne Pacjenta.

Zęby przed wykonaniem licówek porcelanowych bez szlifowania zębów.
A tak zęby górne Pacjenta wyglądały przed założeniem porcelanowych licówek bez szlifowania w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie.

Zróbmy zatem matematyczno-ekonomiczny eksperyment i podsumujmy ile wydajemy rocznie na fryzjera, manicurzystkę lub kosmetyczkę. Pomnóżmy te wydatki przez 10-15 lat. Wielu z nas z pewnością ku swemu zaskoczeniu skonstatuje, że w tych szacunkach pojawią się koszty rzędu kilku, kilkunastu, a czasami nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych!

Kilka, kilkanaście licówek to zatem koszt znaczny, ale jednorazowy. Biorąc jednak pod uwagę, jak długo będą służyły nam licówki porcelanowe, koszt licówek rozkłada się na wiele lat.

Porównując koszt licówki porcelanowej, zwłaszcza licówki bez szlifowania, z innymi gabinetami i klinikami stomatologicznymi w Warszawie i nie tylko, warto też sprawdzić, czy porównujemy produkt tej samej klasy. Tej klasy licówki porcelanowe, które wykonujemy w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie, potrafią kosztować w niektórych innych klinikach nawet 3500-4500 PLN za jedną licówkę.

LICÓWKI PORCELANOWE - KOSZTY MOŻNA ROZŁOŻYĆ NA RATY

Warto również podkreślić, że nawet w przypadku kompleksowej metamorfozy polegającej na wykonaniu kilkunastu licówek, nie ma konieczności ponoszenia jednorazowego, dużego wydatku. Naszym Pacjentom oferujemy bowiem licówki na raty poprzez finansowanie ratalne na dogodnych warunkach. Współpracujemy w tym zakresie z jedną z największych firm oferujących finansowanie usług medycznych - MediRaty.
leczenie stomatologiczne na raty
Na stronie MediRaty znajdą Państwo kalkulator rat. Aby uzyskać warunki finansowania, mogą Państwo skorzystać z infolinii MediRaty podając nasz NIP (5691549799). Mogą Państwo również skorzystać z naszego pośrednictwa, prosimy wówczas o kontakt. Przed ustaleniem kwoty kredytu w Mediraty konieczna jest konsultacja, na której zaplanujemy leczenie przy użyciu licówek porcelanowych i ustalimy jego finalny koszt.

ANIDENT Gabinet Stomatologiczny Warszawa UrsynówWstępnie koszt leczenia łatwo mogą Państwo skalkulować korzystając z naszego cennika licówek, po prostu mnożąc cenę jednej licówki przez liczbę zębów, na które mają być wykonane licówki. W przypadku problemów z oszacowaniem kosztu licówek, służymy pomocą, prosimy o kontakt. Zapraszamy również na konsultację do naszych lekarzy stomatologów wykonujących licówki porcelanowe, w tym licówki bez szlifowania, którzy zbadają zęby, wykluczą ewentualne przeciwwskazania do licówek i podadzą koszty leczenia zębów z wykorzystaniem licówek porcelanowych.Zobacz również:
do góry  ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2023 ANIDENT Licówki Warszawa Ursynów