ANIDENT Stomatolog Warszawa Ursynów
                          

LICÓWKI WARSZAWA                 

ANIDENT Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12

tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

    


UMÓW WIZYTĘ - TEL. 507 300 900

     

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

BLOG

DOJAZD

KONTAKT  
strona główna > usługi > protetyka > licówki > pytania > jaki kolor licówek porcelanowych wybrać

LICÓWKI

LICÓWKI | PYTANIA | CENY | WIZUALIZACJA
LICÓWKI BEZ SZLIFOWANIA
LICÓWKI PRZED i PO I DLACZEGO ANIDENT?
OPINIE PACJENTÓW

JAKI KOLOR LICÓWEK PORCELANOWYCH WYBRAĆ?

Nasi Pacjenci decydujący się na całkowitą metamorfozę swojego uśmiechu za pomocą licówek procelanowych stają przed nie lada decyzją - jaki kolor licówek wybrać? Czy najlepszy efekt dadzą najbardziej białe licówki w typie Hollywood Smile, czy może lepszy będzie bardziej stonowany, naturalny kolor?

W przypadku wykonywania licówek na wszystkie zęby widoczne przy uśmiechu nie mamy bowiem żadnych ograniczeń w postaci dopasowywania koloru do istniejących zębów własnych lub innych uzupełnień protetycznych. Możemy wybrać dowolny kolor z kolornika, zęby w nowym kolorze będą nam towarzyszyć nawet przez kilkanaście, kilkadziesiąt lat!

INDYWIDUALNY DOBÓR KOLORU LICÓWEK PORCELANOWYCH

Nasi specjaliści służą pomocą i radą przy doborze koloru. Na życzenie kolor może być indywidualnie dobierany w naszym laboratorium przez technika, który będzie osobiście wykonywał licówki porcelanowe Pacjenta. Zawsze to jednak do Pacjenta należy ostateczna decyzja co do wyboru koloru nowych zębów.

BIAŁE LICÓWKI HOLLYWOOD SMILE

Pacjenci dzielą się na dwie grupy. Pierwsza, zdecydowanie większa grupa, to Pacjenci, którzy wychodzą z założenia, że inwestując w licówki niemałe wszak pieniądze, chcą mieć efekt bez żadnych kompromisów. Z tego względu decydują się na najjaśniejszy kolor z kolornika ceramiki, z którego korzystamy (VITA 3D MASTER), czyli kolor 0M1.
Koronik VITA 3D MASTER - licówki
Kolor 0M1 to najbardziej białe licówki porcelanowe, efekt śnieżnobiałej bieli zębów, popularny wśród gwiazd filmowych i celebrytów, znany również jako efekt Hollywood Smile.

licówki bardzo białe - Hollywood smile
Pacjentka wykonując licówki bez szlifowania zębów na wszystkie swoje zęby widoczne przy uśmiechu zdecydowała się wybrać dla nowych licówek kolor swoich marzeń, czyli olśniewającą biel - typowy Hollywood Smile!

przed zmianą koloru zębów za pomocą licówek
...a tak wyglądały zęby Pacjentki przed leczeniem protetycznym, którego elementem było założenie śnieżnobiałych licówek Hollywood Smile. Oprócz białych licówek na zęby wymieniono również stary most widoczny z lewej strony zdjęcia Pamiętaj, to Ty decydujesz jaki kolor zębów wybierasz, my tylko doradzamy.

NATURALNY KOLOR LICÓWEK

Druga grupa Pacjentów, to ci, którzy decydują się na bardziej stonowany odcień bieli, zbliżony lub tylko nieco jaśniejszy od swojego dotychczasowego, naturalnego koloru zębów.

porcelanowe licówki na wszystkie zęby - naturalny kolor licówek
 Druga Pacjentka wykonując licówki bez szlifowania na wszystkie zęby widoczne przy uśmiechu również mogła wybrać dowolny kolor z kolornika porcelany VITA 3D MASTER. Wybrała bardziej stonowany, bardziej naturalny kolor licówek. Pacjent może wybrać dowolny kolor i jest to jego decyzja, my tylko doradzamy.

licówki na wszystkie zęby przed
... a tak wyglądała sytuacja wyjściowa drugiej Pacjentki przed rozpoczęciem leczenia w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie i założeniem porcelanowych licówek bez szlifowania zębów w zupełnie nowym, wybranym przez Pacjentkę kolorze.

Kolornik ceramiki VITA 3D MASTER daje bardzo szerokie możliwości jeśli chodzi o dobór koloru licówek porcelanowych. I najważniejsze - nasze licówki porcelanowe będą miały dokładnie ten sam kolor jak w kolorniku, bez żadnych przekłamań. Zęby w kolorniku są bowiem wykonane z ceramiki.

DOBÓR KOLORU LICÓWEK DO KOLORU WŁASNYCH ZĘBÓW

W przypadku Pacjentów, u których wykonujemy pojedyncze licówki porcelanowe, kolor dobieramy do koloru zębów własnych Pacjenta lub obecnych już w buzi uzupełnień (koron lub licówek). Nasz zespół jest doświadczony w tego typu doborze koloru, co gwarantuje, że finalnie wykonane przez nas licówki są nie do odróżnienia od zębów naturalnych.

złamana jedynka przed odbudową licówki
 U tej Pacjentki naszym celem było dobranie takiego koloru i kształtu porcelanowej licówki bez szlifowania, aby była ona nie do odróżnienia od własnej jedynki Pacjentki...

złamana jedynka odbudowana licówką porcelanową
 ...co finalnie dało taki efekt. Licówka porcelanowa wykonana w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie.

Bardzo ważne jest, aby kolor przyszlych licówek porcelanowych był dobierany w świetle dziennym. Światło sztuczne może bowiem doprowadzić do przekłamań. W okresie zimowym może oznaczać to konieczność umówienia wizyty w Klinice Stomatologicznej ANIDENT lub w naszym laboratorium protetycznym (w zależności, gdzie będzie dobierany kolor) w godzinach rannych lub wczesnopopołudniowych.

KONSULTACJA DOTYCZĄCĄ KOLORU LICÓWEK PORCELANOWYCH

gabinet stomatologiczny Warszawa Ursynów ANIDENTJeśli rozważają Państwo wykonanie licówek porcelanowych bez szlifowania zębów i zastanawiają się, który kolor byłby odpowiedni dla Państwa, to zapraszamy na niezobowiązującą konsultację do Kliniki Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie. Nasi specjaliści omówią z Państwem możliwości metamorfozy uśmiechu i zademonstrują dostępne opcje kolorystyczne prezentując kolornik VITA 3D MASTER. Nieocenioną opcją w przypadku planowania pełnej metamorfozy uśmiechu z wykorzystaniem licówek porcelanowych daje wizualizacja przyszłych licówek. W celu umówienia konsultacji prosimy o kontakt.Zobacz również:
do góry  ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2023 ANIDENT Licówki Warszawa Ursynów