Klinika Stomatologiczna Warszawa

 
ANIDENT Stomatolog Warszawa Ursynów
                          

KLINIKA STOMATOLOGICZNA  

ANIDENT Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12

tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

    


UMÓW WIZYTĘ - TEL. 507 300 900

     

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

BLOG

DOJAZD

KONTAKT

  

O NAS

KLINIKA | BEZPIECZEŃSTWO | TECHNOLOGIE | NASZE ATUTY

KLINIKA

ANIDENT to rodzinna firma, której korzenie sięgają lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia, a stworzona wówczas wizja jest konsekwentnie realizowana już przez drugie pokolenie lekarzy dentystów. Od 2004 roku jesteśmy obecni w Warszawie. Otwierając jedną z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych klinik stomatologicznych w stolicy udowodniliśmy, że wysoką jakość usług stomatologicznych realizowanych w przestronnych i luksusowych wnętrzach z powodzeniem można łączyć z niewygórowaną ceną. Nasza wizja, zaangażowanie i 20 lat intensywnej pracy pozwoliło na stworzenie kliniki, której marka stała się rozpoznawalna w Warszawie i która wyznacza standardy. Przez ten czas zaufało nam już kilkanaście tysięcy Pacjentów, mieszkańców Warszawy i okolic, ale również osób  gotowych przyjeżdżać do nas z najodleglejszych miejsc Polski i z zagranicy, co jest dla nas szczególną nobilitacją i powodem do satysfakcji.

Klinika Stomatologiczna ANIDENT zlokalizowana jest na warszawskim Ursynowie w bliskim sąsiedztwie stacji metra Natolin. Posiadamy cztery niezależne, nowocześnie i komfortowo wyposażone gabinety stomatologiczne oraz własne zapleczne diagnostyczne w postaci pracowni rentgenowskiej, wyposażonej w cyfrowy aparat do zdjęć pantomograficznych. Nasze wnętrza spełniają najwyższe normy jakościowe, są w pełni klimatyzowane, przestronne, a także posiadają wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

ZESPÓŁ

Nasz zespół to lekarze stomatolodzy z dużym doświadczeniem klinicznym i zaangażowaniem, specjaliści oraz lekarze specjalizujący się w dziedzinach takich jak implantologia, ortodoncja, protetyka, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna i inne. Nasi lekarze regularnie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach, kursach i konferencjach, pozwalających na nieustanne rozwijanie swoich umiejętności, a także poznawanie nowych technologii w dynamicznie rozwijającej się branży stomatologicznej. Kadra zarządzająca firmy to również lekarze stomatolodzy, tym samym doskonała znajomość niezwykle specyficznej branży, jaką jest stomatologia, pozwala nam wykroczyć poza sztywne reguły zarządzania przedsiębiorstwem oparte jedynie na rachunku ekonomicznym. Więcej informacji na temat lekarzy stomatologów pracujących w klinice stomatologicznej ANIDENT.

HISTORIA

Początek działalności firmy to prowadzona od 1979 roku w Mławie indywidualna praktyka stomatologiczna dr Ireny Owczarek, której kwalifikacje, zaangażowanie wraz z wieloletnim doświadczeniem zapewniły jej tysiące oddanych pacjentów. Rok 2001 to związane z ówczesną reformą służby zdrowia przekształcenie praktyki stomatologicznej w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej (NZOZ) połączone z otwarciem nowego dwustanowiskowego gabinetu stomatologicznego.

Rok 2004 to kolejny przełom w historii firmy i otwarcie nowej, mieszczącej cztery gabinety stomatologiczne, kliniki w Warszawie - niezwykle konkurencyjnym i wymagającym rynku. Inicjatywa ta okazała się wielkim sukcesem i w ciągu ostatnich 18 lat Klinika Stomatologiczna ANIDENT - kojarzona z wysoką jakością, zaangażowaniem i dbałością o pacjenta - zyskała wielu oddanych Pacjentów, a ich liczba nieustannie rośnie.

W styczniu 2012 roku otworzyliśmy kolejną klinikę stomatologiczną w Mławie, przenosząc poprzedni oddział do nowego lokalu i oddając do dyspozycji pacjentów trzy spełniające najwyższe standardy gabinety stomatologiczne wraz z zapleczem diagnostycznym w postaci pracowni RTG z cyfrowym pantomografem.

PRZYSZŁOŚĆ

Stale rosnąca liczba pacjentów i ich zaufanie motywuje nas do nieustannego rozwoju. W planach na najbliższe lata nasza firma ma dalszą ekspansję, w tym otwarcie kolejnej kliniki stomatologicznej w Warszawie. Naszą ambicją jest stworzenie sieci rodzinnych, przyjaznych i nowoczesnych klinik stomatologicznych.
Gabinet Stomatologiczny Warszawa ANIDENT

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia klinik stomatologicznych ANIDENT.
   
  do góry  ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2024 ANIDENT Dentysta Warszawa Ursynów