ANIDENT Stomatolog Warszawa Ursynów
                          

PANTOMOGRAM WARSZAWA       

ANIDENT Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12

tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

    


UMÓW WIZYTĘ - TEL. 507 300 900

     

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

BLOG

DOJAZD

KONTAKT
 
strona główna > usługi > rentgen > pantomogram Warszawa > tomograf

TOMOGRAF - PANTOMOGRAMY I TOMOGRAFIE CBCT

PANTOMOGRAM | SPRZĘT | PYTANIA

Klinika Stomatologiczna ANIDENT Warszawa dysponuje nowoczesnym cyfrowym aparatem do wykonywania pantomogramów oraz stomatologicznych tomografii stożkowych CBCT firmy Carestream Dental Systems - firmy będącej liderem w stomatologicznej diagnostyce obrazowej.


Pantomogramy są wykonywane w technologii cyfrowej, bez użycia kliszy rentgenowskiej, dzięki czemu dawka promieni rentgenowskich przyjętych przez pacjenta jest kilkunastokrotnie mniejsza niż w przypadku klasycznych aparatów pantomograficznych obrazujących na kliszy (więcej informacji o dawkach promieniowania).

Technologia cyfrowa to także oszczędność czasu, gdyż zdjęcie od razu po wykonaniu jest dostępne na ekranie komputera, a dzięki sieci komputerowej - na monitorze przy fotelu w każdym z czterech gabinetów Kliniki Stomatologicznej ANIDENT Warszawa. Lekarz stomatolog ma dostęp do profesjonalnych narzędzi do edycji pantomogramu, co znacząco ułatwia i usprawnia wykorzystanie zdjęcia w diagnostyce.


Dla pacjentów leczących się w innej klinice lub gabinecie stomatologicznym, Klinika Stomatologiczna ANIDENT umożliwia wykonanie pantomogramu i zarejestrowanie go na płycie CD (w cenie wykonania zdjęcia, bez dodatkowej dopłaty) wraz z profesjonalną przeglądarką umożliwiającą lekarzowi korzystającemu ze zdjęcia jego profesjonalną edycję. Na życzenie możliwa jest także wysyłka pantomogramu na e-mail pacjenta.

Zobacz również:
do góry  ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2024 ANIDENT Pantomogram Warszawa Ursynów