ANIDENT Stomatolog Warszawa Ursynów
                          

IMPLANTY WARSZAWA             

ANIDENT Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12

tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

    


UMÓW WIZYTĘ - TEL. 507 300 900

     

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

BLOG

DOJAZD

KONTAKT

IMPLANTY

IMPLANTY | SYSTEMY | CENY | PYTANIA
SŁOWNIK | KROK PO KROKU | IMPLANTY W ANIDENT

SYSTEMY IMPLANTOLOGICZNE

W trosce o najwyższą jakość przeprowadzanego przez nas leczenia implantologicznego, z wielu dostępnych na rynku systemów implantów stomatologicznych starannie wyselekcjonowaliśmy dwa, mając na uwadze przede wszystkim ich jakość oraz  jej korzystny stosunek do ceny.

Implanty hybrydowe iresImplanty iRES to system unikalnych implantów hybrydowych, w których zastosowano dwie powierzchnie. Powierzchnia szorstka ułatwia i przyspiesza osteointegrację implantu, podczas gdy powierzchnia gładka (maszynowa) chroni przed periimplantitis (zapaleniem tkanek i zanikiem kości wokół implantów). Unikalny proces produkcji implantów hybrydowych iRES jest chroniony patentem. Implanty iRES to doskonałe rozwiązanie nawet w trudnych warunkach klinicznych. Implanty iRES są rekomendowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej. Klinika Stomatologiczna ANIDENT Warszawa posiada autoryzację systemu implantów hybrydowych iRES.

Stosujemy implanty hybrydowe iRES rekomendowane przez OSIS.


Implanty 3iImplanty 3i amerykańskiej firmy BIOMET to implantologiczna pierwsza liga - jeden z trzech najbardziej uznanych i największych potentatów implantologicznych na świecie. Marka 3i BIOMET to ponad dwadzieścia lat doświadczeń w produkcji i rozwoju implantów stomatologicznych, wieloletnie obserwacje kliniczne i miliony pacjentów. System 3i znany jest w branży implantologicznej z wprowadzania wielu innowacji, takich jak na przykład zastosowanie nanotechnologii w przygotowaniu implantów serii NanoTite i OsseoTite. Implanty 3i BIOMET to marka rozpoznawalna na całym świecie. Duża liczba wszczepianych przez nas implantów 3i pozwala nam zaoferować je w bardzo konkurencyjnej cenie. Klinika Stomatologiczna ANIDENT Warszawa jest autoryzowaną kliniką systemu implantów 3i BIOMET.

Certyfikat implanty 3i.


Implanty ZIMMERImplanty Zimmer amerykańskiego potentata w branży implantologicznej i ortopedycznej to system implantologiczny o uznanej renomie w Stanach Zjednoczonych i kilkudziesięciu krajach na całym świecie
. Wieloletnie doświadczenia naukowe i kliniczne gwarantują doskonałą estetykę i niezawodność implantów Zimmer Dental. System Zimmer jest systematycznie rozwijany i dysponuje szeregiem specjalistycznych opatentowanych rozwiązań. Wysoka jakość i przystępna cena to główne zalety implantów Zimmer. Klinika Stomatologiczna ANIDENT Warszawa jest autoryzowanym gabinetem systemu implantologicznego Zimmer Dental.

Implanty - model.

Zobacz również:


ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2023 ANIDENT Implanty Warszawa Ursynów