ANIDENT Stomatolog Warszawa Ursynów
                          

CENNIK IMPLANTY         

ANIDENT Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12

tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

    


UMÓW WIZYTĘ - TEL. 507 300 900

     

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

BLOG

DOJAZD

KONTAKT
 
strona główna > ceny > implanty > wszczepienie implantu

IMPLANTACJA
(WSZCZEPIENIE IMPLANTU)

Jest to pierwszy etap leczenia implantologicznego, tak zwana część chirurgiczna.

Wszczepienie implantu wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, w związku z czym zabieg pozostaje  bezbolesny. Czas trwania implantacji wynosi od pół godziny do dwóch godzin, w zależności od liczby wszczepianych implantów. Chirurg implantolog za pomocą specjalnego wiertła przygotowuje tak zwane łoże kostne, w które wprowadza implant. Następnie kontroluje prawidłowość kierunku wprowadzenia wszczepu i upewnia się co do jego całkowitej stabilności, po czym przykrywa implanty dziąsłem i zaszywa ranę. Umieszczone w kości implanty pozostają całkowicie przykryte błoną śluzową do czasu zakończenia procesu osteointegracji, czyli zespalania się powierzchni implantu z tkanką kostną (od 3 do 6 miesięcy w zależności od wyjściowych warunków kostnych).

W Klinice Stomatologicznej ANIDENT stosujemy implanty dwóch renomowanych systemów implantologicznych:

System 3i jest nieco droższy, w zamian oferując wiele rodzajów różnorodnych łączników protetycznych. Zapewniają one znaczną elastyczność na etapie części protetycznej, szczególnie przy rozległych odbudowach na implantach.

System Zimmer jest doskonały w większości sytuacji klinicznych i często jest wybierany przez naszych pacjentów ze względu na konkurencyjną cenę.

System iRES to unikatowy system implantów hybrydowych (o dwóch powierzchniach), rekomendowany przez wielu światowej sławy profesorów implantologii stomatologicznej, a w Polsce przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej.

Zobacz również:ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2023 ANIDENT Implanty Warszawa Ursynów