Przychodnia Stomatologiczna ANIDENT
ul. Belgradzka 12, Warszawa Ursynów, metro Natolin
        tel. 22 43 66 123, 507 300 900, www.anident.pl

                JAK DO NAS DOJECHAĆ
 

 
DOJAZD METREM

Jadąc metrem należy wysiąść na stacji NATOLIN. Z peronu wyjść w kierunku ul. Belgradzkiej (w kierunku Kabaty). Za bramkami skręcić w lewo, następnie w prawo na schody do ulicy Belgradzkiej. Po wyjściu z podziemi należy iść w lewo wzdłuż  ulicy Belgradzkiej do skrzyżowania z ulicą Lanciego (następne światła). Tuż za skrzyżowaniem jest nasz adres (Belgradzka 12,  dziesięciopiętrowy blok mieszkalny). Wejście do Przychodni znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a solarium, na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Przychodni ANIDENT.
 
DOJAZD AUTOBUSEM
Autobusy zatrzymują się w najbliższym sąsiedztwie budynku Belgradzka 12, dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego - należy wysiąść na przystanku "LANCIEGO". Wejście do Przychodni znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a solarium.

Autobus
zatrzymuje się przy stacji metra Natolin - należy wysiąść na przystanku "METRO NATOLIN" i udać się w kierunku adresu Belgradzka 12 (wysoki blok mieszkalny w kolorze jasnej zieleni). Blok znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Belgradzkiej z ulicą Lanciego (skrzyżowanie ze światłami). Wejście do Przychodni znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a solarium
, na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Przychodni ANIDENT.
 
DOJAZD SAMOCHODEM
Jadąc samochodem od centrum aleją Komisji Edukacji Narodowej należy skręcić w lewo na skrzyżowaniu z ulicą Belgradzką (tuż przed Galerią Ursynów).  Należy jechać wzdłuż ulicy Belgradzkiej do skrzyżowania z ulicą Lanciego (do następnych świateł). Tuż za skrzyżowaniem po lewej stronie znajduje się budynek Belgradzka 12 (wysoki dziesięciopiętrowy blok w kolorze jasnej zieleni). Wejście do Przychodni znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a solarium, na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Przychodni ANIDENT.

Jadąc samochodem od centrum ulicą Rosoła należy skręcić w prawo w ulicę Belgradzką (na wysokości niebieskiego neonu OMRON widocznego na budynku po lewej stronie).  Jadąc wzdłuż ulicy Belgradzkiej należy  obserwować prawą stronę. Budynek Belgradzka 12 znajduje się tuż przed  następnymi światłami (skrzyżowanie ulicy Belgradzkiej i Lanciego). Wejście do Przychodni znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a solarium, na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Przychodni ANIDENT.