PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA  

Warszawa, ul. Belgradzka 12
tel. 507 300 900, tel. 22 43 66 123

    

strona do wydruku              strona główna > jak dojechać

JAK DOJECHAĆ


     

O NAS

 USŁUGI

NASI LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA O NAS

PORADY

JAK DOJECHAĆ

KONTAKT

  
Widok przychodni od ulicy Belgradzkiej.
Kliknij na zdjęcie aby uzyskać powiększenie.
 


WSKAZÓWKI DOJAZDU
  • autobusem linii
    przystanek "METRO NATOLIN"
    - szczegóły

DOJAZD METREM

Jadąc metrem należy wysiąść na stacji NATOLIN. Z peronu wyjść w kierunku ul. Belgradzkiej (w kierunku Kabaty). Za bramkami skręcić w lewo, następnie w prawo na schody do ulicy Belgradzkiej - naprzeciwko po drugiej stronie ulicy będzie widoczna Galeria Ursynów. Po wyjściu z podziemi należy iść w lewo wzdłuż  ulicy Belgradzkiej do skrzyżowania z ulicą Lanciego (następne światła). Tuż za skrzyżowaniem jest nasz adres (Belgradzka 12,  dziesięciopiętrowy blok mieszkalny). Wejście do Przychodni znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a sklepem spożywczym, na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.

DOJAZD AUTOBUSEM

Autobusy zatrzymują się w najbliższym sąsiedztwie budynku Belgradzka 12, dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego - należy wysiąść na przystanku "LANCIEGO". Wejście do Przychodni znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a sklepem spożywczym.

Autobus
zatrzymuje się przy stacji metra Natolin - należy wysiąść na przystanku "METRO NATOLIN" i udać się w kierunku adresu Belgradzka 12 (wysoki blok mieszkalny w kolorze jasnej zieleni). Blok znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Belgradzkej z ulicą Lanciego (skrzyżowanie ze światłami). Wejście do Przychodni znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a sklepem spożywczym, na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.

Na stronie ZTM znajdziesz aktualne rozkłady jazdy.

do góry  


DOJAZD SAMOCHODEM

Jadąc samochodem od centrum aleją Komisji Edukacji Narodowej należy skręcić w lewo na skrzyżowaniu z ulicą Belgradzką (tuż przed Galerią Ursynów).  Należy jechać wzdłuż ulicy Belgradzkiej do skrzyżowania z ulicą Lanciego (do następnych świateł). Tuż za skrzyżowaniem po lewej stronie znajduje się budynek Belgradzka 12 (wysoki dziesięciopiętrowy blok w kolorze jasnej zieleni). Wejście do Przychodni znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a sklepem spożywczym, na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.

Jadąc samochodem od centrum ulicą Rosoła należy skręcić w prawo w ulicę Belgradzką tuż przed zaczynającymi się po lewej stronie żółtymi ekranami akustycznymi.  Jadąc wzdłuż ulicy Belgradzkiej należy  obserwować prawą stronę. Budynek Belgradzka 12 znajduje się tuż przed następnymi światłami (skrzyżowanie ulicy Belgradzkiej i Lanciego). Wejście do Przychodni znajduje się w podwórku osiedla pomiędzy Bankiem ING a solarium, na wprost stojącego przy ulicy Belgradzkiej pylonu reklamowego Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.
do góry   


strona do wydruku

NZOZ
PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA

Warszawa
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 43 66 123
22 43 66 122
 


Przychodnia
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2017 ANIDENT Warszawa Ursynów