CENNIK STOMATOLOGICZNY       

Warszawa, ul. Belgradzka 12
tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

         

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

PORADY

DOJAZD

KONTAKT


INDYWIDUALNA WYCENA LECZENIA

Z pewnością wiele pozycji cennika, szczególnie skomplikowanych form leczenia protetycznego, chirurgicznego lub ortodontycznego, brzmi dla Ciebie bardzo obco. Jeśli zastanawiasz się, które rozwiązania będą w Twoim przypadku najlepsze i jaki będzie ich ostateczny koszt, zapraszamy na bezpłatną konsultację z wstępną wyceną do Kliniki Stomatologicznej ANIDENT. Lekarz dentysta zaplanuje leczenie i poda wszystkie alternatywne rozwiązania wraz z kosztami. Taka wizyta do niczego nie zobowiązuje.


BEZPŁATNY PLAN LECZENIA

Pamiętaj, że przegląd stanu jamy ustnej i plan leczenia z wyceną są w Klinice Stomatologicznej ANIDENT bezpłatne, z wyjątkiem specjalistycznych konsultacji: implantologicznej, ortodontycznej, chirurgicznej, periodontologicznej i endodontycznej (mikroskop). Szczegółowe informacje o konsultacjach specjalistycznych znajdziesz w poszczególnych sekcjach naszego cennika: cenniku implantologicznym, cenniku ortodontycznym, cenniku chirurgicznym oraz cenniku periodontologicznym.


MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS

Możesz również zadzwonić do nas lub wysłać e-mail z pytaniem o propozycje leczenia i ich koszt. Miej jednak na uwadze, że w większości sytuacji klinicznych nie jest możliwe ustalenie planu leczenia z kosztorysem bez dokładnego przeglądu stomatologicznego, a często również dokumentacji rentgenowskiej.  Dlatego informacje, które przesyłamy w odpowiedzi na e-mail mają jedynie charakter orientacyjny i nie są wiążące. Dane kontaktowe Kliniki Stomatologicznej ANIDENT znajdziesz na stronie kontakt.


WYCENA NA PODSTAWIE PRZESŁANEGO NA E-MAIL PANTOMOGRAMU

Pacjentom z zagranicy i tym, dla których odwiedzenie naszej kliniki w danym momencie jest kłopotliwe, oferujemy możliwość przygotowania obszernego pisemnego planu leczenia wraz z cenami na podstawie przesłanego do nas na e-mail pantomogramu. Takie zdjęcie bez problemu można wykonać w większości nowoczesnych klinik stomatologicznych w Polsce i na całym świecie, a jego cena waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu euro. Ważne jest, aby wykonać nowocześniejszy pantomogram cyfrowy (nie na kliszy), który bez problemu można przesłać na e-mail.


PRZECZYTAJ INFORMACJE O USŁUDZE

Dla wygody naszych Pacjentów sukcesywnie opisujemy poszczególne rodzaje zabiegów stomatologicznych. Dlatego podkreślona nazwa usługi w cenniku oznacza link do strony z opisem. Zachęcamy do lektury, a w przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.


PROMOCJE I RABATY

W czerwcu 2020 oferujemy RABAT 10% na ortodoncję. Niższe ceny obowiązują przez cały okres leczenia i wszystkie wizyty kontrolne dla osób, które rozpoczną leczenie (decyduje data założenie aparatu) w okresie obowiązywania promocji.

W czerwcu 2020 obowiązuje również specjalna PROMOCJA na wybielanie zębówZobacz szczegóły promocji.
 
 

CENY

WSTĘP | PROFILAKTYKA | WYPEŁNIENIA
ZNIECZULENIA | WYBIELANIE | LECZENIE KANAŁOWE | RTG
PROTETYKA | ORTODONCJA | CHIRURGIA | IMPLANTY
PERIODONTOLOGIA
| BIŻUTERIA NAZĘBNA

UWAGA. W związku z epidemią koronawirusa, z uwagi na ogromne trudności w zaopatrzeniu w środki ochrony osobistej wymagane według nowych procedur sanitarnych (fartuchy jednorazowe, czepki, maseczki, rękawiczki) oraz wzrost kosztów zakupów fartuchów, maseczek i rękawiczek jednorazowych nawet o kilkaset procent, jesteśmy zmuszeni wprowadzić obligatoryjną DODATKOWĄ OPŁATĘ 50 ZŁ ZA KAŻDĄ WIZYTĘ. Opłata jest doliczana w recepcji do rachunku za wizytę. W przypadku usług dotąd bezpłatnych, takich jak przegląd, konsultacja i zdjęcie szwów, również pobierana jest opłata dodatkowa 50 PLN. Jeśli nie wyrażasz zgody na dopłatę, prosimy o odwołanie wizyty i umówienie jej po zakończeniu epidemii.


Tutaj znajdziesz pełny cennik zabiegów i usług stomatologicznych wykonywanych w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie. Podzieliliśmy cennik na poszczególne działy stomatologii, które możesz wybrać z listy poniżej lub z zakładek powyżej. Jeśli nie możesz znaleźć interesującej Cię ceny, skontaktuj się z nami. Cennik jest aktualny na rok 2020 (ostatnia aktualizacja cennika: 21 lutego 2020). Wszystkie ceny podane są w złotych polskich (PLN).

stomatologia ceny Warszawa, cennik wypełnienia WarszawaWYPEŁNIENIA

Tutaj znajdziesz ceny typowych wypełnień kompozytowych (potocznie znane jako białe plomby światłoutwardzalne) oraz odbudowy zębów za pomocą materiału kompozytowego. Podajemy ceny leczenia próchnicy oraz wypełnień w zębach stałych i mlecznych.

czyszczenie zębów cena Warszawa, usuwanie kamienia ceny Warszawa - cennikPROFILAKTYKA

Tutaj znajdziesz ceny wszystkich zabiegów profilaktycznych, takich jak profesjonalne czyszczenie zębów, czyli usuwanie kamienia nazębnego i piaskowanie zębów, a także profilaktyki fluorowej, czyli lakierowania zębów. Zamieszczamy również ceny profilaktyki dziecięcej, takiej jak lakowanie zębów oraz lapisowanie zębów mlecznych. Podajemy również cenę szyny relaksacyjnej, stanowiącej element profilaktyki.

Implanty ceny, implant cena, implanty zębów cennik, implanty Warszawa kosztIMPLANTY

Tutaj znajdziesz szczegółowy cennik implantów oraz wszystkich etapów leczenia implantologicznego, a także zabiegów przygotowujących pod implanty stomatologiczne (regeneracja kości, podnoszenie dna zatoki szczękowej).

protetyka ceny Warszawa - licówki cena, korony cena, protezy koszt Warszawa cennikPROTETYKA

W tej zakładce zamieszczamy ceny uzupełnień z zakresu protetyki stomatologicznej, takich jak korony, mosty, licówki, protezy akrylowe, protezy szkieletowe, inlay, onlay, wkłady koronowo-korzeniowe i inne. Podajemy również ceny usług protetycznych takich jak naprawa protezy, dostawienie zęba do protezy, zdjęcie lub zacementowanie korony i inne.

Ortodoncja Warszawa cennik, cena aparat stały, ceny aparatów ortodontycznych kosmetycznych i estetycznychORTODONCJA

Tutaj zamieszczamy cennik aparatów ortodontycznych stałych i ruchomych. Wśród aparatów stałych podajemy ceny aparatów metalowych i estetycznych (kompozytowych i kryształowych), a także stałych aparatów ortodontycznych częściowych (na niektóre zęby) i łączonych (z różnymi rodzajami zamków). Podajemy także ceny wizyt kontrolnych i innych usług ortodontycznych.

leczenie kanałowe ceny Warszawa, cena leczenia kanałowego zęba Warszawa, leczenie kanałowe cennikLECZENIE KANAŁOWETutaj podajemy ceny poszczególnych etapów leczenia kanałowego oraz specjalistycznego leczenia kanałowego pod mikroskopem, w tym zabiegów takich jak wyjmowanie złamanych narzędzi z kanałów oraz zamykanie perforacji kanałów.

chirurgia stomatologiczna cennik Warszawa, cena usuwanie zębów Warszawa, wyrwanie zęba cennikCHIRURGIA

Tutaj podajemy cenę usunięcia zęba, w zależności od jego rodzaju (mleczny, stały, ósemka) i rodzaju zabiegu (zwykłe usunięcie zęba lub chirurgiczne dłutowanie zęba zatrzymanego lub korzeni). Zamieszczamy również szczegółowy cennik innych zabiegów, takich jak m. in. resekcje, wyłuszczenie torbieli, szynowanie zębów, plastyka wędzidełka wargi i języka.

wybielanie zębów cena Warszawa, wybielanie zębów cennik, ile kosztuje wybielanie zębów WarszawaWYBIELANIE ZĘBÓW

Tutaj podajemy cenę wybielania zębów lampą wybielającą w gabinecie stomatologicznym oraz koszt wybielania zęba martwego, a także ceny wybielania nakładkowego, w tym wykonania indywidualnych szyn do wybielania zębów.

pantomogram Warszawa cena, prześwietlenie zęba cena WarszawaRTG  PANTOMOGRAM   TOMOGRAFIA CBCT

Tutaj zamieszczamy ceny zdjęcia RTG zębowego (punktowego), pantomogramu, zdjęcia cefalometrycznego (telerentgenogramu) oraz cennik CBCT czyli stomatologicznej stożkowej tomografii komputerowej.

znieczulenie cena Warszawa, ile kosztuje znieczulenie zębaZNIECZULENIA

Tutaj zamieszczamy cennik znieczuleń, zarówno standardowych jak i znieczuleń komputerowych. W przypadku zabiegów chirurgicznych (usuwanie zęba, implanty i inne) standardowe znieczulenie jest zawsze w cenie zabiegu.


Periodontolog WarszawaPERIODONTOLOGIA

Tutaj zamieszczamy cennik zabiegów periodontologicznych wykonywanych przez specjalistę periodontologa.

biżuteria nazębna cena Warszawa, cennik biżuteria na zębyBIŻUTERIA NAZĘBNA

Tutaj podajemy koszt naklejenia biżuterii nazębnej w postaci kryształów Swarovski oraz złotej biżuterii nazębnej.
HONORUJEMY KARTY PŁATNICZE
     
     
ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2020 ANIDENT Warszawa Ursynów