implanty Warszawa

 
implanty Warszawa, implanty
                          

IMPLANTY                 

Warszawa, ul. Belgradzka 12
tel. 507 300 900, tel. 22 43 66 123

    

     

O NAS

 USŁUGI

NASI LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA O NAS

PORADY

JAK DOJECHAĆ

KONTAKT

strona główna > usługi > implanty > implanty w ANIDENT

IMPLANTY

IMPLANTY | SYSTEMY | CENY | PYTANIA
SŁOWNIK | KROK PO KROKU |
IMPLANTY W ANIDENT

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ IMPLANTY W KLINICE STOMATOLOGICZNEJ ANIDENT

Pragniemy przedstawić szereg atutów decydujących o korzyściach wynikających z wybrania naszej oferty.

PRAKTYKA I DOŚWIADCZENIE

W Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie wszczepiamy ponad 300 implantów rocznie, wykonując na nich pełny zakres rekonstrukcji protetycznych, takich jak pojedyncze korony na implantach, mosty na implantach oraz protezy na implantach. Rocznie wykonujemy także kilkadziesiąt zabiegów rekonstrukcyjnych takich jak podnoszenie dna zatoki szczękowej oraz sterowana regeneracja kości. W roku 2012 zespół implantologiczny Kliniki Stomatologicznej ANIDENT został wyróżniony nagrodą PLATINUM PROGRAM PREFERRED AWARD. Jest to nagroda przyznawana corocznie kilkuset lekarzom i ośrodkom implantologicznym z 73 krajów świata za wkład w rozwój implantologii stomatologicznej i propagowanie leczenia implantologicznego.

Implanty Warszawa - ANIDENT Klinika Stomatologiczna Warszawa
Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.

KWALIFIKACJE I BEZPIECZEŃSTWO

Lekarz Implantolog WarszawaWszystkie implanty w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie wszczepia doświadczony implantolog, specjalista chirurgii stomatologicznej, dr hab. n. med. Kornel Krasny, lekarz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem klinicznym, wieloletni starszy asystent Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, autor wielu publikacji naukowych w pismach krajowych i zagranicznych, adiunkt Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wykładowca, prowadzący warsztaty chirurgiczne, stosujący i rozwijający najnowocześniejsze metody inżynierii tkankowej, sterowanej regeneracji kości i implantacji zębów, biegły sądowy w zakresie chirurgii stomatologicznej oraz implantologii, lekarz sądowy Sądu Okręgowego w Warszawie.

W 2019 roku dr hab. n. med. Kornel Krasny uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Dr hab. n. med. Kornel Krasny posiada Certyfikat Umiejętności w dziedzinie Implantologii Stomatologicznej wydany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej (OSIS) oraz  European Association of Dental Implantologist (EDI) - egzamin zdany z wyróżnieniem. Ukończył również dwuletnie studium podyplomowe z zakresu zaawansowanej implantologii i rehabilitacji jamy ustnej IMPLANT CONTINUUM EDUCATION NYU CD & OSIS & CEIA w New York University College of Dentistry.

Dr hab. n. med. Kornel Krasny jest laureatem PLATINUM PROGRAM ELITE AWARD w latach 2011, 2012, 2013 i 2014 - nagrody przyznawanej lekarzom implantologom w 73 krajach świata za wybitny wkład w rozwój implantologii stomatologicznej i propagowanie rozwiązań implantologicznych. Dr hab. n. med. Kornel Krasny regularnie uczestniczy w specjalistycznych kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantologii - zobacz referencje i certyfikaty.

  Implantolog Kornel Krasny - implantolog Warszawa.Kornel Krasny - Implanty Warszawa
Kliknij na zdjęcia aby powiększyć.

TECHNOLOGIA I JAKOŚĆ

Wszczepiamy tylko renomowane, cieszące się najlepszą opinią w środowisku, produkowane w USA markowe Implanty 3iimplanty systemów 3i BIOMET oraz ZIMMER DENTAL. Klinika Stomatologiczna ANIDENT to autoryzowana klinika systemu implantologicznego 3i BIOMET oraz systemu implantologicznego ZIMMER DENTAL. Wszystkie implanty oraz elementy protetyczne pochodzą z oficjalnej dystrybucji wyłącznych przedstawicieli obu koncernów Implanty ZIMMERimplantologicznych w Polsce. Stosujemy tylko oryginalne elementy protetyczne, nie stosujemy tańszych bezmarkowych zamienników. Jesteśmy kluczowym partnerem oficjalnych i wyłącznych dystrybutorów implantów systemów 3i BIOMET oraz ZIMMER DENTAL w Polsce. Potwierdzeniem oryginalności i pochodzenia implantów są nalepki z oznaczeniem symbolu i numerem seryjnym wszczepionego implantu, które są wklejane do karty gwarancyjnej pacjenta oraz do dokumentacji medycznej kliniki. Firma implantologiczna 3i BIOMET w roku 2007 przyznała nam Certyfikat Znak Jakości BIOMET 3i, co gwarantuje naszym pacjentom oryginalne implanty najwyższej jakości z pewnego źródła oraz międzynarodową gwarancję producenta, a w razie konieczności pomoc w każdym z tysięcy autoryzowanych klinik BIOMET 3i na całym świecie.

Certyfikat implanty 3i.
Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.

ESTETYKA I NATURALNOŚĆ

Jako jedni z niewielu wykonujemy na implantach pełnoceramiczne korony i mosty LAVA w technologii CAD/CAM (Computer Aided Design/Computer Aided Manufacturing). Cyrkonowe korony LAVA to estetyka bez kompromisów, 15 lat gwarancji amerykańskiego producenta oraz certyfikat z hologramem i indywidualnym numerem, za pomocą którego można zweryfikować oryginalność korony LAVA na stronie producenta systemu. Klinika Stomatologiczna ANIDENT jest autoryzowaną kliniką systemu cyrkonowych koron pełnoceramicznych w systemie LAVA 3M ESPE.

Certyfikat systemu koron i mostów pełnoceramicznych LAVA dla Kliniki Stomatologicznej ANIDENT.
Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.

GWARANCJA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

W przypadku utraty implantu kolejny implant jest wszczepiany bezpłatnie. Szczegóły naszych zobowiązań gwarancyjnych pacjent otrzymuje na piśmie.

WYPOSAŻENIE I KOMPLEKSOWOŚĆ

Dzięki cyfrowemu aparatowi do zdjęć pantomograficznych niezbędną diagnostykę przeprowadzamy na miejscu, bez konieczności odsyłania pacjentów do innych placówek. Nasze laboratorium protetyczne znajduje się w odległości kilkuset metrów od kliniki, co ułatwia procedury protetyczne, takie jak dobór koloru lub indywidualizacja koron protetycznych.

KONKURENCYJNOŚĆ I PRZEJRZYSTOŚĆ

Duża liczba wszczepianych implantów pozwala nam zaoferować konkurencyjne ceny. Szczególnie renomowane, oryginalne implanty 3i BIOMET możemy zaoferować w jednej z najniższych cen na rynku. Na naszej stronie zamieszczamy pełny i szczegółowy cennik implantologiczny, uwzględniający wszystkie etapy i elementy leczenia. Osobny dział poświęcamy szczegółowym wycenom poszczególnych rozwiązań implantologicznych, w zależności od liczby brakujących zębów i liczby wszczepionych implantów. Podane ceny są pełne i ostateczne. Nie podajemy cen "od..." z często wątpliwym interpretacyjnie "do..." (wyjątkiem jest zabieg sterowanej regeneracji kości, gdzie największy wpływ na cenę zabiegu ma gramatura zużytego materiału kościozastępczego). Podczas konsultacji implantologicznej pacjent otrzymuje na piśmie wycenę leczenia implantologiczno-protetycznego. Ceny w pisemnej wycenie są wiążące przez rok, nawet w przypadku zmian cen w cenniku ogólnym.

RZETELNOŚĆ I PEWNOŚĆ

Jesteśmy uczciwi i działamy legalnie, dlatego każda płatność za zabieg stomatologiczny jest dokumentowana paragonem fiskalnym, a na życzenie pacjenta wystawiamy imienną fakturę - wystarczy poinformować o takiej potrzebie personel recepcji.

Zobacz również:

do góry  NZOZ
PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA

Warszawa
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 43 66 123
22 43 66 122
 


Przychodnia
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2019 ANIDENT Implanty Warszawa Ursynów