ANIDENT Stomatolog Warszawa Ursynów
                          

CENNIK WYPEŁNIENIA       

ANIDENT Warszawa Ursynów,
ul. Belgradzka 12

tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

    


UMÓW WIZYTĘ - TEL. 507 300 900

     

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

BLOG

DOJAZD

KONTAKT
 
strona główna > ceny > wypełnienia > wypełnienie kompozytowe

WYPEŁNIENIE KOMPOZYTOWE
ŚWIATŁOUTWARDZALNE
Cena wypełnienia kompozytowego podana jest w widełkach, ponieważ zależy od dwóch podstawowych czynników: wielkości wypełnianego ubytku w zębie oraz czasu potrzebnego na wykonanie wypełnienia.

Wypełnienie kompozytowe jest tym, co pacjenci zwykli potocznie nazywać "białą plombą". Białe wypełnienie odznacza się bardzo dużą estetyką. Oczywiście każdy z nas ma różny odcień bieli zębów, dlatego w Przychodni Stomatologicznej ANIDENT dysponujemy pełną gamą kolorów materiałów kompozytowych. Pracujemy na importowanych materiałach najwyższej jakości o uznanej renomie w branży stomatologicznej. Dysponujemy superestetycznymi kompozytami przeznaczonymi specjalnie do rekonstrukcji zębów w odcinku przednim oraz superwytrzymałymi kompozytami przeznaczonymi do odbudowy zębów przedtrzonowych i trzonowych.


Światłoutwardzalność materiałów wypełniających, którymi pracujemy, zapewnia stomatologom odpowiednią ilość czasu na wymodelowanie wypełnienia. Po nadaniu odpowiedniego kształtu kolejnym warstwom wykonywanego wypełnienia, dentysta naświetla je specjalną lampą polimeryzacyjną, dzięki czemu kompozyt staje się bardzo twardy w ciągu kilkunastu sekund. Gdy wszystkie warstwy wypełnienia zostały już nałożone i naświetlone, ma już ono ostateczną twardość i wytrzymałość mechaniczną. Z tego powodu pacjent nie musi czekać ze zjedzeniem posiłku, tak jak miało to miejsce w przypadku wypełnień starego typu. Stomatolog może jednak zalecić wstrzymanie się od spożycia posiłku do czasu ustąpienia objawów znieczulenia, jeśli było podane.

ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2021 ANIDENT Dentysta Warszawa Ursynów