ANIDENT Stomatolog Warszawa Ursynów
                          

KLINIKA STOMATOLOGICZNA  

ANIDENT Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12

tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

    


UMÓW WIZYTĘ - TEL. 507 300 900

     

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

BLOG

DOJAZD

KONTAKT

  
strona główna > blog stomatologiczny

BLOG STOMATOLOGICZNY

Ten dział naszego serwisu będzie zawierał informacje z zakresu szeroko pojętej wiedzy stomatologicznej. Znajdą się tutaj zarówno cenne wskazówki dotyczące profilaktyki jak również objaśnienia najpopularniejszych procedur leczniczych w stomatologii, o które często pytają nasi pacjenci.
 

Będziemy również zamieszczać tutaj linki do stron naszym zdaniem wartych uwagi.
  
Dołożymy wszelkich starań, aby zawarte tutaj informacje były jak najbardziej rzetelne i zgodne z aktualnym stanem wiedzy w danej dziedzinie stomatologii.

Ten dział jest sukcesywnie rozbudowywany, dlatego warto zajrzeć tu co pewien czas.

Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytania, nasi lekarze są do Twojej dyspozycji. Napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź nas (szczegóły w dziale kontakt).


Aktualnie proponujemy  zapoznanie się z materiałem na temat wybielania zębów przy pomocą lampy wybielającej.  Oprócz podstawowych informacji o systemie Bio White stosowanym w Przychodni ANIDENT prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez pacjentów pytania dotyczące wybielania.Miesięcznik JOY opublikował porady lekarza z naszej Przychodni, dotyczące właściwej pielęgnacji zębów.  Zapraszamy do zapoznania się z nimi.
Zapraszamy do lektury przygotowanego przez naszych lekarzy kompendium dotyczącego leczenia implantologicznego. Oprócz podstawowych informacji można tam również znaleźć dział "implanty krok po kroku" oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez pacjentów pytania dotyczące implanów.

W artykule "Szczoteczka elektryczna czy zwykła" doradzamy jaką szczoteczkę wybrać i odpowiadamy na najczęstsze pytania dotyczące szczoteczek elektrycznych. Na temat elektrycznych szczoteczek do zębów wypowiada się również nasz stomatolog, Anna Jaśkowska, w programie "Dzień Dobry TVN"
.
Przeczytaj w przygotowanym przez nas artykule, czy gumy do żucia naprawdę chronią zęby przed próchnicą.

Jak powinna wyglądać pierwsza wizyta dziecka u stomatologa? W materiale zrealizowanym w Przychodni ANIDENT i wyemitowanym w programie "Dzień Dobry TVN" opowiada nasz stomatolog dziecięcy, Justyna Ramotowska.
 

  do góry  ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2023 ANIDENT Dentysta Warszawa Ursynów