ANIDENT Stomatolog Warszawa Ursynów
                          

LICÓWKI WARSZAWA                 

ANIDENT Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12

tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

    


UMÓW WIZYTĘ - TEL. 507 300 900

     

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

BLOG

DOJAZD

KONTAKT  
strona główna > usługi > protetyka > licówki > dlaczego warto wybrać licówki w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie

LICÓWKI

LICÓWKI | PYTANIA | CENY | WIZUALIZACJA
LICÓWKI BEZ SZLIFOWANIA
LICÓWKI PRZED i PO I DLACZEGO ANIDENT?
OPINIE PACJENTÓW

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LICÓWKI W KLINICE STOMATOLOGICZNEJ ANIDENT W WARSZAWIE

15 LAT DOŚWIADCZENIA W WYKONYWANIU LICÓWEK PORCELANOWYCH

ANIDENT gabinet stomatologiczny Warszawa UrsynówW Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie licówki pełnoceramiczne wykonujemy od 2008 roku. Rocznie wykonujemy około 500 licówek pełnoceramicznych, z tego około 80% są to porcelanowe licówki bez szlifowania. Wśród naszych Pacjentów są zarówno tacy, którzy decydują się na wykonanie pojedynczych licówek likwidujących niewielkie defekty kosmetyczne, jak i tacy, którzy powierzają nam całkowitą przebudowę swojego uśmiechu decydując się na wykonanie 20-24 licówek.

Wieloletnie doświadczenie i ten sam, stabilny i doświadczony zespół lekarzy stomatologów daje naszym obecnym i przyszłym Pacjentom komfort i poczucie bezpieczeństwa na wiele lat.

LICÓWKI BEZ SZLIFOWANIA

Jako wciąż jedna z nielicznych klinik stomatologicznych w Warszawie i w Polsce wykonujemy bezinwazyjne, całkowicie odwracalne pełnoceramiczne licówki bez szlifowania zębów, cieszące się szczególną popularnością wśród naszych Pacjentów.

Wykonane z ultracienkiej porcelany licówki bez szlifowania wymagają szczególnie dużego doświadczenia zarówno laboratorium protetycznego jak i lekarza stomatologa, dlatego wciąż oferuje je niewiele gabinetów i klinik stomatologicznych.

licówki bez szlifowania zębów Warszawa
Licówki bez szlifowania zębów wykonane w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie.

ESTETYKA I NATURALNOŚĆ LICÓWEK

Korzystamy z najnowszych technologii tam gdzie jest to możliwe, jednak nic nie zastąpi oka, ręki i zmysłu estetycznego doświadczonego technika protetycznego. Z tego względu licówki porcelanowe wykonywane wyłącznie techniką cyfrową nigdy nie dorównają estetyce licówkom porcelanowym wykonanym przez człowieka - utalentowanego technika protetycznego ze zmysłem artystycznym i wyczuciem estetyki. Tylko człowiek jest bowiem w stanie oddać naturalny, indywidualny dla każdego Pacjenta, gradient koloru od brzegu siecznego (najczęściej przeziernego) po nieco ciemniejszą szyjkę zęba, podczas gdy licówka cyfrowa frezowana z bloku ceramicznego nie będzie miała tego typu naturalnych niuansów.

Tylko człowiek jest w stanie powielić naturalne, nietypowe cechy zęba przy wykonywaniu licówki, która ma nie odróżniać się od pozostałych, własnych zębów Pacjenta.

Gwarantujemy perfekcyjną estetykę i naturalność wykonanych przez nas licówek porcelanowych. Najlepszym testem jest wykonywanie licówek odwzorowujących ten sam ząb z drugiej strony. Jeśli planujesz wykonać licówkę na jedynkę z powodu jej defektu (na przykład złamania lub przebarwienia), to gwarantujemy, że nasza licówka będzie nie do odróżnienia od Twojej zdrowej, naturalnej jedynki.

przed wykonaniem licówki
Pacjent przed wykonaniem licówki porcelanowej na złamany ząb.

po wykonaniu licówki Warszawa
Pacjent po wykonaniu licówki porcelanowej w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie. Lewa jedynka na zdjęciu to ząb własny pacjenta, prawa jedynka to wykonana przez nas licówka porcelanowa. Zwraca uwagę identyczny gradient koloru co w zębie własnym, a także, co bardzo ważne dla finalnego efektu estetycznego, naturalna przezierność brzegu siecznego licówki porcelanowej, identyczna jak dla naturalnego zęba pacjenta.

LABORATORIUM PROTETYCZNE NA MIEJSCU

Nasze laboratorium protetyczne znajduje się kilkaset metrów od Kliniki Stomatologicznej ANIDENT (Warszawa Ursynów), co znacząco ułatwia takie procedury jak indywidualny dobór koloru licówek (usługa bezpłatna, zawarta w cenie licówek) jak i możliwość spotkania z technikiem, który będzie je wykonywał w celu ustalenia szczegółów indywidualizacji licówek (usługa bezpłatna, zawarta w cenie wizualizacji licówek).

dobór koloru licówek

KONKURENCYJNE CENY LICÓWEK

Duża ilość wykonywanych licówek porcelanowych pozwala nam zaoferować je w konkurencyjnej cenie. Szczególnie atrakcyjne przedstawia się cena oferowanych przez nas licówek bez szlifowania, które w nielicznych konkurencyjnych gabinetach i klinikach stomatologicznych w Warszawie niejednokrotnie potrafią być niemalże dwukrotnie droższe. Nie mamy nic do ukrycia, nie podajemy cen "od....". Na naszej stronie zamieszczamy pełny cennik licówek, dlatego już przed rozpoczęciem leczenia Pacjent może sam obliczyć ile zapłaci za nowe licówki - wystarczy pomnożyć liczbę licówek przez cenę licówki, a do całości dodać koszt ewentualnych wizualizacji, które jednak nie są niezbędne do wykonania licówek oraz licówek tymczasowych (tylko w przypadku wykonywania standardowych licówek ze szlifowaniem zębów).

KOLOR ZĘBÓW NA ŻYCZENIE

W przypadku wykonywania pojedynczych licówek porcelanowych ich kolor siłą rzeczy dobieramy do pozostałych zębów, tak aby nowa licówka nie odróżniała się.

Nasze możliwości są natomiast nieogranicznone w przypadku gruntownej przebudowy uśmiechu. Jeśli zatem Pacjent decyduje się wykonać licówki na wszystkie widoczne przy uśmiechu zęby górne (10-12 licówek) lub górne i dolne (20-24 licówki), to wtedy może wybrać dowolny kolor swojego nowego uśmiechu bez obaw, że będzie on się odróżniał od pozostałych zębów.


 Górne zęby przed wykonaniem licówek.


 Górne zęby z zacementowanymi licówkami wykonanymi w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie w wybranym przez Pacjenta wymarzonym białym kolorze "Hollywood Smile".

Jedni Pacjenci decydują się wówczas na śnieżnobiałą biel bez żadnych kompromisów, czyli typowy "Hollywood Smile" popularny wśród wielu celebrytów. Inni Pacjenci natomiast decydują się na bardziej stonowany odcień bieli, zbliżony do koloru zębów naturalnych. Nasz doświadczony zespół każdemu Pacjentowi służy pomocą i radą w doborze nowego koloru zębów, starając się odczytać oczekiwania Pacjenta. Na życzenie Pacjent ma możliwość doboru koloru licówek bezpośrednio w naszym laboratorium przez technika, który będzie wykonywał jego licówki - jest to usługa bezpłatna, wliczona w cenę licówek porcelanowych.

przed założeniem licówek porcelanowych
 Górne zęby przed założeniem licówek porcelanowych.

licówki Warszawa
 Górne zęby po założeniu licówek porcelanowych w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie. Pacjent wybrał mniej biały, a przez to bardziej naturalny kolor zębów. Wykonując licówki na wszystkie zęby widoczne przy uśmiechu to pacjent sam wybiera nowy kolor swoich licówek porcelanowych.

Niezależnie od wybranego koloru licówki zawsze są indywidualizowane i mają cechy typowe dla zębów naturalnych takie jak gradient koloru czy przezierność brzegu siecznego naturalnych siekaczy. Tego typu naturalne, zindywidualizowane cechy są nie do uzyskania w licówkach wykonywanych maszynowo (frezowanych komputerowo z bloków ceramicznych - tak zwana stomatologia cyfrowa).

NASZE LICÓWKI NIE ODPADAJĄ

Podstawowa obawa Pacjentów i wciąż pokutujące przekonanie o tym, że licówki odpadają, rozpowszechniane niestety nawet przez lekarzy stomatologów, którzy licówek nie robili i nie robią, jest mitem!

Prawidłowo wykonane licówki porcelanowe nie odpadają!

Cementowanie licówek, zwłaszcza ultracienkich licówek bez szlifowania, to proces wymagający dużego doświadczenia od lekarza stomatologa i to najczęściej na tym etapie pojawiają się błędy skutkujące brakiem retencji licówki porcelanowej.

Przygotowanie zawodowe oraz doświadczenie kliniczne w pracy z licówkami naszego zespołu techników i lekarzy sprawia, że nasze licówki nie odpadają, tylko służą naszym Pacjentom przez wiele lat!

ZAPRASZAMY NA KONSULTACJĘ

ANIDENT gabinet stomatologiczny Warszawa UrsynówJeśli zastanawiają się Państwo, czy licówki porcelanowe to dobre rozwiązanie, jeśli chcą Państwo wyleczyć nieprawidłowości zgryzowe, zmienić kolor lub kształt swoich zębów lub zlikwidować defekty kosmetyczne pojedynczych zębów (przebarwiony martwy ząb, ząb zrotowany lub ząb poza łukiem), jeśli zastanawiają się Państwo, czy licówki porcelanowe pozwolą na uniknięcie długiego leczenia ortodontycznego w Państwa sytuacji klinicznej, jeśli bali się Państwo licówek ze względu na konieczność oszlifowania zdrowych zębów, to zapraszamy na konsultację do naszych lekarzy stomatologów wykonujących licówki w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać e-mail, szczegóły w zakładce kontakt.

Zobacz również:
do góry  ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2023 ANIDENT Licówki Warszawa Ursynów