ANIDENT Stomatolog Warszawa Ursynów
                          

LICÓWKI WARSZAWA                 

ANIDENT Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12

tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

    


UMÓW WIZYTĘ - TEL. 507 300 900

     

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

BLOG

DOJAZD

KONTAKT  

LICÓWKI

LICÓWKI | PYTANIA | CENY | WIZUALIZACJA
LICÓWKI BEZ SZLIFOWANIA
LICÓWKI PRZED i PO I DLACZEGO ANIDENT?
OPINIE PACJENTÓW

CZYM SĄ LICÓWKI

Licówki to precyzyjne uzupełnienia estetyczne w postaci bardzo cienkich płatków porcelanowych, mocowane na powierzchniach wargowych lub policzkowych zębów - od strony licowej - stąd ich polska nazwa. W języku angielskim licówki są znane pod terminem "veneers".


Licówki to forma leczenia z pogranicza trzech dziedzin stomatologii. Są to protetyka, ortodoncja i stomatologia estetyczna. Wynika to z szerokiego zakresu wskazań do wykonania tego typu uzupełnień. Licówki likwidują wszelkie estetyczne niedoskonałości zębów sprawiając, że wyglądają one zdrowo i naturalnie. Dzięki licówkom przywracamy prawidłowe warunki zgryzowe i bardzo często są one najlepszym, najmniej inwazyjnym lub wręcz bezinwazyjnym, gdy wykonujemy licówki bez szlifowania, sposobem leczenia i rehabilitacji narządu żucia.

przed założeniem licówek
Zęby przed założeniem licówek porcelanowych.

po założeniu licówek na zęby
 Zęby po założeniu licówek porclelanowych wykonanych przez lekarza stomatologa w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie.

LICÓWKI PORCELANOWE TO ZAAWANSOWANA METODA LECZENIA

Należy podkreślić, że licówki porcelanowe to nie tylko kosmetyka zębów. Licówki to przede wszystkim zaawansowana i skuteczna metoda leczenia stomatologiczno-protetycznego, a tak cieszący nasze oczy efekt estetyczny jest - niewątpliwie ważnym, a dla wielu wręcz najważniejszym - tylko jednym z elementów całego procesu leczenia. Z tego względu licówki zawsze będą wykonywane przez lekarza stomatologa, który posiada odpowiednią wiedzę, przygotowanie praktyczne i doświadczenie.

Licówki nigdy nie staną się typowym zabiegiem kosmetycznym, z jakimi mamy na przykład do czynienia w szeroko rozumianej medycynie estetycznej.

LICÓWKI PORCELANOWE MAJĄ WIELE ZASTOSOWAŃ

W przypadku wykonywania ich na pojedyncze zęby licówki porcelanowe pozwalają na:
Więcej na temat możliwości, jakie dają licówki w odpowiedzi na pytanie o wskazania do wykonania licówek.

W przypadku wykonywania licówek na wszystkie zęby pozwalają one na całkowitą metamorfozę uśmiechu i osiągnięcie spektakularnego efektu z możliwością wyboru dowolnego, w tym wymarzonego dla wielu śnieżnobiałego, koloru licówek, potocznie zwanego Hollywood Smile na czele.

Licówki porcelanowe wykonane w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie
Licówki porcelanowe wykonane w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie.

Zalety licówek to bardzo mała inwazyjność i doskonała estetyka. Ta ostatnia sprawiła, że licówki pełnoceramiczne stały się standardowym sposobem poprawy uśmiechu w show-biznesie i można je zaobserwować u większości gwiazd filmowych. Typowy, śnieżnobiały tak zwany "Hollywood Smile" to w większości przypadków właśnie licówki porcelanowe, znacznie rzadziej korony pełnoceramiczne.

Jeśli tylko zęby spełniają określone wymagania to doskonałą alternatywą dla klasycznych licówek są licówki bez szlifowania zębów. Jak sama nazwa wskazuje, tego typu licówki nie wymagają ingerencji w tkanki zęba, a leczenie jest całkowicie odwracalne. Więcej informacji na temat licówek bez szlifowania zębów.

Więcej informacji na temat licówek znajdą Państwo wśród odpowiedzi na najczęstsze pytania Pacjentów dotyczące tego zabiegu, na które to pytania odpowiadają lekarze stomatolodzy wykonujący licówki porcelanowe w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie.

LICÓWKI PORCELANOWE TO EFEKT BEZ ŻADNYCH KOMPROMISÓW UZYSKANY W KRÓTKIM CZASIE

Dzięki zastosowaniu licówek porcelanowych, zaledwie w ciągu dwóch tygodni jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksową metamorfozę uśmiechu. Jedynie bardziej skomplikowane, wielospecjalistyczne leczenie stomatologiczne może przedłużyć czas do uzyskania finalnego efektu do kilku miesięcy (na przykład uprzednie uzupełnienie brakujących zębów za pomocą implantów).

uśmiech przed wykonaniem licówek
 Uśmiech przed wykonaniem licówek porcelanowych.

wyciski przed wykonaniem licówek porcelanowych
Ten sam uśmiech z retraktorami warg i policzków.

gotowe licówki porcelanowe na modelu gipsowym
Gotowe licówki porcelanowe na górne zęby wykonane w laboratorium protetycznym Kliniki Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie.

zacementowane na górnych zębach gotowe licówki porcelanowe
Licówki porcelanowe osadzone na górnych zębach w widoku z retraktorami warg i policzków. Zdjęcie bezpośrednio po zacementowaniu - dziąsła wygoją się w ciągu kilkudziesięciu godzin.

Nowy uśmiech z nowymi licówkami porcelanowymi
Ten sam uśmiech po wykonaniu licówek porcelanowych w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie.

LICÓWKI W ANIDENT TO JAKOŚĆ, TRWAŁOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO I DOŚWIADCZENIE

gabinet stomatologiczny ANIDENT Warszawa UrsynówZespół Kliniki Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie wykonuje licówki porcelanowe od 2008 roku i ma bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie stomatologii. Rocznie wykonujemy kilkaset licówek porcelanowych. Naszą specjalnością są zwłaszcza bezpieczne, bezinwazyjne i całkowicie odwracalne licówki bez szlifowania zębów. Jeśli planują Państwo wykonanie licówek porcelanowych i szukają kompetentnych oraz doświadczonych lekarzy stomatologów, to warto rozważyć wykonanie licówek w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie. Zaufały nam już setki Pacjentów. Warto obejrzeć efekty naszej pracy w postaci wybranych zdjęć przed i po wykonaniu licówek, a  także przeczytać  dlaczego warto wykonać licówki w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie.

Jeśli mają Państwo pytania o licówki lub chcieliby Państwo umówić się na konsultację dotyczącą możliwości wykonania licówek porcelanowych, prosimy o mail lub telefon, szczegóły w dziale kontakt.

Zobacz również:
do góry  ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2023 ANIDENT Licówki Warszawa Ursynów