ANIDENT Stomatolog Warszawa Ursynów
                          

LICÓWKI WARSZAWA                 

ANIDENT Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12

tel. 507 300 900, tel. 22 436 61 23

    


UMÓW WIZYTĘ - TEL. 507 300 900

     

O NAS

 USŁUGI

 LEKARZE

CENY

GALERIA

 MEDIA

BLOG

DOJAZD

KONTAKT  
strona główna > usługi > protetyka > licówki > pytania > czy można wykonać licówki porcelanowe na wszystkie zęby

LICÓWKI

LICÓWKI | PYTANIA | CENY | WIZUALIZACJA
LICÓWKI BEZ SZLIFOWANIA
LICÓWKI PRZED i PO I DLACZEGO ANIDENT?
OPINIE PACJENTÓW

CZY MOŻNA WYKONAĆ LICÓWKI PORCELANOWE NA WSZYSTKIE ZĘBY?

Pacjenci na konsultacjach często pytają, czy jest możliwe wykonanie licówek na wszystkie zęby, czyli całkowita metamorfoza uśmiechu. Odpowiedź brzmi TAK, z tym że mówiąc "wszystkie zęby" mamy na myśli wszystkie zęby widoczne przy uśmiechu. Nie ma potrzeby bowiem robić licówek na zęby trzonowe, których nie widać nawet przy bardzo szerokim uśmiechu. Z tego względu bardzo rzadko wykonujemy licówki na górne szóstki, a na dolne praktycznie wcale.

LICÓWKI NA WSZYSTKIE ZĘBY = NOWE ZĘBY

Wykonanie licówek na wszystkie zęby stwarza nieograniczone wprost możliwości zarówno jeśli chodzi o kształt i wygląd zębów, ale przede wszystkim nowy kolor zębów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w takim wypadku Pacjent spełnił swoje marzenie i wybrał najjaśniejszy, czyli najbielszy kolor z kolornika licówek, tak zwany Hollywood Smile by wreszcie móc cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem bez żadnych kompromisów. Dla Pacjentów mających obawy przed zbyt radykalną zmianą pozostają kolory bardziej stonowane - ważne, że to Pacjent sam decyduje o kolorze swoich przyszłych, nowych zębów.

licówki porcelanowe na wszystkie zęby przed
Pacjentka dzięki temu, że zdecydowała się na pokrycie porcelanowymi licówkami bez szlifowania wszystkich swoich zębów...

licówki na wszystkie zęby - śnieżnobiałe licówki hollywood smile
...mogła wybrać sobie zupełnie nowy kolor zębów, o którym od zawsze marzyła - spektakularny, śnieżnobiały "Hollywood Smile". Przy okazji wymieniono również most protetyczny widoczny po lewej stronie zdjęcia.

Wykonując licówki na wszystkie zęby nie ogranicza nas kształt i kolor zębów sąsiednich, gdyż wszystko robimy od nowa. W przypadku tak radykalnej zmiany uśmiechu bezcenna staje się wizualizacja, pozwalająca Pacjentowi zobaczyć wygląd swoich nowych zębów jeszcze przed ich wykonaniem, i to zarówno na modelu (WAX-UP) jak i nawet w buzi (MOCK-UP). Sama wizualizacja jest płatna dodatkowo (szczegóły w cenniku licówek), ale przy cenie samych licówek w tej liczbie stanowi ona niewielki dodatkowy koszt, a zapewnia Pacjentowi bardzo duży komfort i pełną kontrolę nad przebiegiem leczenia. Wizualizacja, zwłaszcza ta w buzi, czyli MOCK-UP, to dla Pacjenta swego rodzaju "podróż w przyszłość" pozwalająca na zobaczenie w buzi jak będą wyglądać jego jeszcze nie wykonane licówki porcelanowe na wszystkie zęby.

licówki na wszystkie zęby przed
Druga Pacjentka również zdecydowała się na licówki bez szlifowania na wszystkie zęby...

licówki na wszystkie zęby - naturalny kolor zębów
 ...wybierając z kolornika bardziej naturalny nowy kolor swoich zębów. Każdy znajdzie kolor dla siebie, a nasi lekarze stomatolodzy, specjaliści od licówek porcelanowych, doradzą i pomogą wybrać właściwy kolor. Jest też bezpłatna opcja indywidualnego doboru koloru przez technika, który będzie wykonywał licówki w naszym laboratorium protetycznym 300m od Kliniki Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie.

LICÓWKI NA WSZYSTKIE ZĘBY - CZYLI ILE?

Najczęściej wykonuje się licówki od piątki do piątki, co u zdecydowanej większości Pacjentów zapewnia pokrycie wszystkich zębów widocznych przy uśmiechu. Oczywiście najbardziej spektakularny efekt dają licówki na górze. Licówki na zębach dolnych są mniej widoczne, dlatego są rzadziej wykonywane. Również z tego powodu, że ich wykonanie jest znacznie trudniejsze technicznie ze względu na niewielki rozmiar dolnych siekaczy. Dlatego sprawdza się tutaj doświadczenie lekarza stomatologa w wykonywaniu licówek na dolne zęby. Zespół Kliniki Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie ma duże doświadczenie w wykonywaniu licówek zarówno na górne jak i dolne zęby, gdzie szczególnie sprawdzają się licówki bez szlifowania.

LICÓWKI - CENA ZA WSZYSTKIE ZĘBY

W przypadku gdy wykonujemy licówki na wszystkie zęby cena leczenia to pomnożenie ceny jednej licówki przez liczbę wykonanych licówek. W przypadku zdecydowania się na założenie licówek na wszystkie zęby cena jest dość wysoka, ale jest to koszt jednorazowy, który rozkłada się na wiele lat użytkowania licówek, o czym więcej piszemy w części poświęconej kosztowi licówek.

Najczęściej wykonywane przez nas metamorfozy uśmiechu to 10, rzadziej 12 licówek na górne zęby. U Pacjentów pragnących kompleksowego rozwiązania wykonujemy 20 licówek - na górne i dolne zęby od piątki do piątki. Dolne szóstki niezwykle rzadko, praktycznie nigdy nie wymagają pokrycia licówkami.

dentysta Warszawa Ursynów - ANIDENTKażdy Pacjent jest inny. W każdym przypadku inne są zarówno sytuacja kliniczna jak i oczekiwania Pacjenta, dlatego zawsze zapraszamy na konsultację w sprawie licówek, na której pomożemy dobrać optymalny zakres leczenia. Umówienie konsultacji w sprawie licówek w Klinice Stomatologicznej ANIDENT w Warszawie jest możliwe telefonicznie lub drogą mailową, szczegóły w zakładce kontakt.Zobacz również:
do góry  ANIDENT
KLINIKA STOMATOLOGICZNA

Warszawa Ursynów
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 507 300 900
22 436 61 23
22 436 61 22
 


Klinika
jest czynna
od poniedziałku
do piątku
w godzinach

800 - 2100
w soboty
8
00 - 1400

ZAPRASZAMY

 ©2004-2023 ANIDENT Licówki Warszawa Ursynów